reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Cala ciaze mialam crp okolo 30. Przejmowalam sie, pozniej kilku lekarzy stwierdzilo, ze w ciazy to badanie zawsze wychodzi zawyzone i sie go nie robi. Po antybiotykach spadalo na tydzien. Brzuch tez bolal mnie cala ciaze. Dopegyt pewnie dostaniesz na cisnienie. No jakos musisz to wytrzymac i sie nie nakrecac. To trudne, ale prezent koncowy bedzie nieziemski :) jesli uwazasz, ze bez lekow nie wytrzymasz, a nigdy wczesniej ich nie przyjmowalas to najpierw zacznij od czegos slabego. Mysle o ziołach i hydroksyzynie.
Dopegyt już biorę od 9 tc. Jestem pod opieką psychiatry też mniej więcej od tego czasu. Biorę od początku relanium. Zioła kompletnie nie działają ;)
 
reklama
Dopegyt już biorę od 9 tc. Jestem pod opieką psychiatry też mniej więcej od tego czasu. Biorę od początku relanium. Zioła kompletnie nie działają ;)
Hydroksyzyna wydaje mi sie, ze bylaby odpowiedniejsza i na cisnienie tez dobrze podobno dziala. Relanium to raczej doraznie. Porozmawiaj z lekarzem. Ja trzymam za Ciebie kciuki. Bardzo mozliwe, ze po porodzie nie bedzie sladu po nerwicy.
 
Hydroksyzyna wydaje mi sie, ze bylaby odpowiedniejsza i na cisnienie tez dobrze podobno dziala. Relanium to raczej doraznie. Porozmawiaj z lekarzem. Ja trzymam za Ciebie kciuki. Bardzo mozliwe, ze po porodzie nie bedzie sladu po nerwicy.
Właśnie kardiolog i psychiatra i ginekolog twierdzą, że przy moim nadciśnieniu relanium jest lepsze. A biorę je non stop też na napięcia macicy itd. Mam nadzieję, że będzie lepiej, czekam do połówkowych w piątek, żeby sprawdzić czy z Małą ok, ale jeśli będę czuć, że nie daję już rady, to zaczynam sertralinę, niestety. O dziecko staramy się tyle lat, wydaliśmy ostatnie pieniądze na in vitro i nie chcę, by przez nerwy coś się stało... Nie dziękuję na przyszłość
 
Właśnie kardiolog i psychiatra i ginekolog twierdzą, że przy moim nadciśnieniu relanium jest lepsze. A biorę je non stop też na napięcia macicy itd. Mam nadzieję, że będzie lepiej, czekam do połówkowych w piątek, żeby sprawdzić czy z Małą ok, ale jeśli będę czuć, że nie daję już rady, to zaczynam sertralinę, niestety. O dziecko staramy się tyle lat, wydaliśmy ostatnie pieniądze na in vitro i nie chcę, by przez nerwy coś się stało... Nie dziękuję na przyszłość
Bardzo jestem zdziwiona, ze przyjmujesz kazdego dnia. Mi bez ciazy nawet lekarz mowil, ze doraznie. Chyba uzaleznia ? Zapewne wiedza co mowia i co jest dla Was lepsze. Dotrwasz do konca i zobaczysz, ze nie bedziesz miala czasu myslec ;) in vitro pewnie tez bylo ciezka decyzja i dalas rade, masz swoj cud :)
 
Bardzo jestem zdziwiona, ze przyjmujesz kazdego dnia. Mi bez ciazy nawet lekarz mowil, ze doraznie. Chyba uzaleznia ? Zapewne wiedza co mowia i co jest dla Was lepsze. Dotrwasz do konca i zobaczysz, ze nie bedziesz miala czasu myslec ;) in vitro pewnie tez bylo ciezka decyzja i dalas rade, masz swoj cud :)
Tak zalecili, więc tak biorę, nie chcę być mądrzejsza od trzech lekarzy . Mam, mam, tylko chcę się w końcu zacząć tą ciążą cieszyć, wychodzić na zakupy itd. póki co to niestety dla mnie męka Może jakbym miała męża codziennie przy sobie byłoby inaczej, ale to nierealne...
 
reklama
Do góry