reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Na mnie chyba dopiero podziałała dawka 75mg. Myślicie, że to dużo? Czuję się póki co lepiej i nie fiksuję za bardzo... Tylko boję się, że zaszkodzę Małej
 
reklama
Cześć. 8tc, od stycznia 2018 jestem na ssri, najpierw Citalopram, aktualnie Duloksetyna. Od ponad 2 tygodni redukuje dawkę Duloxalty pod kontrolą lekarza. Dzisiaj nie jestem w stanie funkcjonowac. Po 3 dniach od odstawienia leku, czuję prądy w głowie, niepokój, ataki paniki i napady złości i agresji. Tak strasznie się boję
 
Super, że radzisz sobie bez leków. Ja dziś zaczęłam 25 tydzień i też nadal walczę bez. Bywa ciężko :/ jeśli zdecydowałaś się na drugą ciążę to chyba porodu i połogu nie wspominasz źle? :) fajnie, że się odzywasz, bo ostatnio dziewczyny zamilkły, a każde wsparcie się przyda :)
No po porodzie tu troszkę wchodziłam i starałam sie wesprzec dziewczyny moj poród okazał sie skomplikowany, ale i tak nie bylo tak zle jak sobie wyobrażałam po czytaniu postów: Chciałam wyskoczyć przez okno, albo jest to bol porównywany z lamaniem 20 kości na raz a Ty czego najbardziej sie boisz? Dlugo leczysz sie na nerwice, czy dopiero w ciazy zlapala?
 
Cześć. 8tc, od stycznia 2018 jestem na ssri, najpierw Citalopram, aktualnie Duloksetyna. Od ponad 2 tygodni redukuje dawkę Duloxalty pod kontrolą lekarza. Dzisiaj nie jestem w stanie funkcjonowac. Po 3 dniach od odstawienia leku, czuję prądy w głowie, niepokój, ataki paniki i napady złości i agresji. Tak strasznie się boję
Typowe objawy odstawienne. Musisz przetrzymać, mina niebawem
 
Typowe objawy odstawienne. Musisz przetrzymać, mina niebawem
Nie jest łatwo. Jakby półkule mózgu pracowały niezależnie. Do 29 października mam czas by zdecydować czy jestem w stanie to przetrwać. Diagnoza to ciężka depresja i zaburzenia lękowe a pozatym bulimia nervosa. Ewentualnie lekarz przepisze mi inne leki.
 
No po porodzie tu troszkę wchodziłam i starałam sie wesprzec dziewczyny moj poród okazał sie skomplikowany, ale i tak nie bylo tak zle jak sobie wyobrażałam po czytaniu postów: Chciałam wyskoczyć przez okno, albo jest to bol porównywany z lamaniem 20 kości na raz a Ty czego najbardziej sie boisz? Dlugo leczysz sie na nerwice, czy dopiero w ciazy zlapala?
Już kilka lat się z tym zmagam :/ to mój pierwszy poród więc boję się jak to będzie, też przerażają mnie te niektóre historie i opisy kobiet odnośnie swoich doświadczeń.
 
Nie jest łatwo. Jakby półkule mózgu pracowały niezależnie. Do 29 października mam czas by zdecydować czy jestem w stanie to przetrwać. Diagnoza to ciężka depresja i zaburzenia lękowe a pozatym bulimia nervosa. Ewentualnie lekarz przepisze mi inne leki.
Jeśli nie dasz rady to dobierzcie leki bezpieczne w ciąży od II trymestru. Jednak to 9 miesięcy, po co się męczyć. Ja odstawiłam w 3tc i było ok pomimo skutków odstawiennych na początku.
 
Już kilka lat się z tym zmagam :/ to mój pierwszy poród więc boję się jak to będzie, też przerażają mnie te niektóre historie i opisy kobiet odnośnie swoich doświadczeń.
2 porody już za mną, kolejny przede mną. Wcale nie jest tak źle.
Jeśli nie dasz rady to dobierzcie leki bezpieczne w ciąży od II trymestru. Jednak to 9 miesięcy, po co się męczyć. Ja odstawiłam w 3tc i było ok pomimo skutków odstawiennych na początku.
Męczyć to się będę bez leków. Stabilność emocjonalna jest jednak bardzo ważna. A jaką miałaś diagnozę ? Pozdrawiam
 
reklama
Do góry