reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny, a jak Wasze dzieciaczki się sprawowaly na pierwszym usg prenatalnym?
Dziś miałam usg prenatalne pierwsze i dziecko jak to powiedział lekarz jest charakterne, nie chciał się dać zmierzyć i ruszał się bardzo, zastanawiam się nawet czy ta nerwica tak nie działa, że mały taki niespokojny.
 
reklama
Dziewczyny, a jak Wasze dzieciaczki się sprawowaly na pierwszym usg prenatalnym?
Dziś miałam usg prenatalne pierwsze i dziecko jak to powiedział lekarz jest charakterne, nie chciał się dać zmierzyć i ruszał się bardzo, zastanawiam się nawet czy ta nerwica tak nie działa, że mały taki niespokojny.
Mój bobas wręcz odwrotnie :) był zaspany i leniwy :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jak Wasze dzieciaczki się sprawowaly na pierwszym usg prenatalnym?
Dziś miałam usg prenatalne pierwsze i dziecko jak to powiedział lekarz jest charakterne, nie chciał się dać zmierzyć i ruszał się bardzo, zastanawiam się nawet czy ta nerwica tak nie działa, że mały taki niespokojny.

Moja na każdym USG wariuje.
Wczoraj wylądowałem na sorze i Pani doktor również stwierdziła, że barddzzzo ruchliwe dziecko.
 
Dziewczyny, wygooglowałam 🙈, że pod koniec drugiego i w trzecim trymestrze kobiety mają przeważnie zwiększone wahania nastrojów, często hormony powodują, że w tym okresie są słabsze psychicznie itp. Jak Wy to oceniacie?
PS. Pytanie do dziewczyn, które są już na etapie końcówki drugiego i trzeciego trymestru :)
 
Dziś zobacżyłam, że po tym jak powiedziałam mojemu dr prowadzącemu o stanach lękowych to wpisał mi w książeczce w rubryce wywiad 'nerwica'.
Tez macie takie wzmianki? :)
 
Ok. Czyli nie tylko ja mam info o tym :)
Jak się czujesz asiakasia90? U Ciebie juz końcówka jak się nie mylę, prawda? :)
Tak, u mnie już końcówka :) staram się myśleć pozytywnie i nie dopuszczać lęków związanych z porodem, choć się pojawiają. Więcej ostatnio śpię, a wcześniej miałam z tym problem. Mam nadzieję, że po porodzie będzie równie dobrze :) a jak u Ciebie?
 
reklama
Tak, u mnie już końcówka :) staram się myśleć pozytywnie i nie dopuszczać lęków związanych z porodem, choć się pojawiają. Więcej ostatnio śpię, a wcześniej miałam z tym problem. Mam nadzieję, że po porodzie będzie równie dobrze :) a jak u Ciebie?
No to super! Koniecznie daj znać jak będziesz juz po :) Lubie czytać pozytywne odpowiedzi :)
U mnie różnie... Są dni, że jest ok... a czasami tak, że myślę, że bez leków nie dam rady... I tak wkoło... 🙈
Ech... oby do maja...
 
Do góry