reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziś zobacżyłam, że po tym jak powiedziałam mojemu dr prowadzącemu o stanach lękowych to wpisał mi w książeczce w rubryce wywiad 'nerwica'.
Tez macie takie wzmianki? :)
Tak. Ja mam nerwica lękowa w wywiadzie. No a w karcie, jakie biorę leki.
Jak zaczęłam brać leki w ciąży, to strasznie mi serce świrowało i tętno skakało. Trwało to ze 2 tygodnie. Poszłam nawet do kardiologa, bo oczywiście się nakręciłam. Przepisał mi wtedy duże dawki magnezu i ewentualnie doraźnie Metocard. Wzięłam go tylko raz. On tez trochę obniża ciśnienie.
 
Tak. Ja mam nerwica lękowa w wywiadzie. No a w karcie, jakie biorę leki.
Jak zaczęłam brać leki w ciąży, to strasznie mi serce świrowało i tętno skakało. Trwało to ze 2 tygodnie. Poszłam nawet do kardiologa, bo oczywiście się nakręciłam. Przepisał mi wtedy duże dawki magnezu i ewentualnie doraźnie Metocard. Wzięłam go tylko raz. On tez trochę obniża ciśnienie.
Rozumiem. A czy po lekach czujesz się już dobrze?
 
No to super :) Gratuluję :)
Ważne, że z dzieciątkiem wszystko ok. A Ty jak się masz?

Mam gorsze dni, ale jak nie dostaję żadnych info z pracy nie jest tragicznie.
Ćwiczę prawie codziennie i po ćwiczeniach przez kilka godzin działam na super pozytywnych obrotach;).
Polecam ćwiczenia!

A jak u Ciebie?
 
Mam gorsze dni, ale jak nie dostaję żadnych info z pracy nie jest tragicznie.
Ćwiczę prawie codziennie i po ćwiczeniach przez kilka godzin działam na super pozytywnych obrotach;).
Polecam ćwiczenia!

A jak u Ciebie?
U mnie roznie... tragedii nie ma ale to zależy od dnia. Jakie ćwiczenia wykonujesz?
 
reklama
Do góry