reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny jak to jest z karmieniem przy lekach? Bo tak byłam nastawiona ze będę kp ale przecież biorę leki...
Zależy jakie leki. Myślę, że najlepiej zapytać lekarza jest dużo możliwości dla mam karmiących.


Edit: Monika sorry myślałam, że to nasz wątek nie spojrzałam gdzie Ci odpowiedziałam:D
 
Hej dziewczyny jak tam wasze samopoczucie?????? Mi jak by troche lepiej az boje sie zapeszac moze w koncu ten Asertin na mnie podziala tak na to czekam.
 
Hej , dziewczyny jestem w 7 miesiącu ciąży zagrożonej leżę już 2 miesiące i od początku ciazy cały czas coś... niestety nabawiłam się nerwicy która zaatakowała serce i żołądek 😔 milo mi bedzie z kims popisać oraz powymieniac się doświadczeniami😊
 
reklama
Hej , dziewczyny jestem w 7 miesiącu ciąży zagrożonej leżę już 2 miesiące i od początku ciazy cały czas coś... niestety nabawiłam się nerwicy która zaatakowała serce i żołądek 😔 milo mi bedzie z kims popisać oraz powymieniac się doświadczeniami😊
Hej Monika ciesze sie ze ktos tu jeszcze zaglada . Jak objawiaja sie Twoje stany lękowe?? Jak sie wogole czujesz?? Łykasz jakies leki czy radzisz sobie sama??
 
Do góry