reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

O to dokładnie tak jest. Najgorsze jest budzenie się z panika. Staram się głęboko oddychać i powtarzać że to tylko nerwica akd każde ukłucie, ból i panikuje że rodze. Chciałabyn żeby odpuścilo choć na chwilę żeby złapać oddech
 
reklama
O to dokładnie tak jest. Najgorsze jest budzenie się z panika. Staram się głęboko oddychać i powtarzać że to tylko nerwica akd każde ukłucie, ból i panikuje że rodze. Chciałabyn żeby odpuścilo choć na chwilę żeby złapać oddech
Wierzę biedaku :( wybudzenie się z lękiem jest okropne, człowiek roztrzęsiony, nie wie co się dzieje a serce i głowa wariuje. Trzymaj się dalej tak dzielnie jak do tej pory, już niedługo :)
 
Dziewczyny a napiszcie mi czy macie lęki przed wychodzeniem z domu?? np na zakupy do lekarza czy spacer?? Ze czujecie straszny lęk i blokade ktora nie pozwala
 
Dziewczyny a napiszcie mi czy macie lęki przed wychodzeniem z domu?? np na zakupy do lekarza czy spacer?? Ze czujecie straszny lęk i blokade ktora nie pozwala
Ja może nie aż tak, że nigdzie nie jestem w stanie wyjść ale nie jest to łatwe i przeważnie się zmuszam bo najchętniej bym dziczała w domu :(
Teraz jeszcze jakiś marny czas dla mnie nastał bo fatalnie się czuję i nigdzie nie chcę wyjść, nawet przed dom. Wczoraj sobie poszalałam z jedzeniem jak idiotka, nie myśląc o podwójnych konsekwencjach dodając jeszcze mój wielki problem z jelitem drażliwym. Miałam taką ochotę na wszystko co widziałam, że wymieszałam wszystko co możliwe i to jeszcze na samą noc no i... nie pospałam prawie w ogóle, całą noc dostawałam świra bo tak mi brzuch rozdymało że myslałam, że oszaleję, a tu nic za bardzo nie mogłam zazyc, tylko espumisan :( Teraz jest ciut lepiej, choć nadal brzuch jak balon i jeszcze cały brzuch mnie ciągnie, męczy i boli :( A najgorsze jest to że już sama nie wiem na ile mi się to dzieje z nerwów, na ile od ciąży, choć wczorajsze obżarstwo na pewno nie pomogło. W nocy było tak ciężko, że aż zaczęłam się bać żeby to nie zaszkodziło dziecku, tak ogromne wzdęcia, skręcanie aż w brzuchu :( Miałam jeszcze poczekać z wizytą u lekarki, bo cóż to jest 4 tydzień ale chyba się zapiszę bo sie denerwuję czy wszystko jest ok.
 
Hej. Mam od jutra zacząć brać paroxetyne 20mg. Bierze badz brala ktoras w ciazy? Inne z ssri bardzo zle na mnie wplywaja wiec psychiatra zaproponowal te. Twierdzi iz moge je brac, dzidziusiowi nic nie bedzie (jestem w 19 tygodniu) no i generalnie zebym sie nie przejmowala...ale szczerze mowiac to sie boje...jednak wiem ze nie jestem w stanie juz dluzej bez lekow funkcjonowac. Recepte mialam wykupic 2 tygodnie temu ale zwlekalam bo sie balam jednak nie mam wyjscia...
 
Dziewczyny a napiszcie mi czy macie lęki przed wychodzeniem z domu?? np na zakupy do lekarza czy spacer?? Ze czujecie straszny lęk i blokade ktora nie pozwala

ja tak miałam. Nie wyszłam przez 3 miesiace...

Hej. Mam od jutra zacząć brać paroxetyne 20mg. Bierze badz brala ktoras w ciazy? Inne z ssri bardzo zle na mnie wplywaja wiec psychiatra zaproponowal te. Twierdzi iz moge je brac, dzidziusiowi nic nie bedzie (jestem w 19 tygodniu) no i generalnie zebym sie nie przejmowala...ale szczerze mowiac to sie boje...jednak wiem ze nie jestem w stanie juz dluzej bez lekow funkcjonowac. Recepte mialam wykupic 2 tygodnie temu ale zwlekalam bo sie balam jednak nie mam wyjscia...

Paroksetyny nie powinnaś brać, Może spowodować wadę serduszka u dziecka
 
reklama
Do góry