reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ciężarówki z nerwicą

Oliwka83

Aktywna w BB
Pisałam jakiś czas temu , że urodzilam.
Było wszystko ok. Po kilku tygodniach trafiliśmy do szpitala na 10 dni. Psychicznie to wszystko dobrze zniosłam. Mała wyszła z choroby. Teraz zostało się tylko cieszyć macierzynstwem ale ja od kilku dni jestem przekonana że mała ma zespół Downa. Nikt z lekarzy tego nawet nie sugerował A mnie się wydaje że przeoczyli szereg objawów. Nie śpię w nocy, wyszukuje informacje w necie, ciągle oglądam małą i szukam wad.

reklama

kasiaa91

Fanka BB :)
Pisałam jakiś czas temu , że urodzilam.
Było wszystko ok. Po kilku tygodniach trafiliśmy do szpitala na 10 dni. Psychicznie to wszystko dobrze zniosłam. Mała wyszła z choroby. Teraz zostało się tylko cieszyć macierzynstwem ale ja od kilku dni jestem przekonana że mała ma zespół Downa. Nikt z lekarzy tego nawet nie sugerował A mnie się wydaje że przeoczyli szereg objawów. Nie śpię w nocy, wyszukuje informacje w necie, ciągle oglądam małą i szukam wad.

Dlaczego podejrzewasz zespół downa ?

Kasia6594

Fanka BB :)
Cześć dziewczyny,
Bralyscie Pramolan w ciąży? Ginekolog mówi że nie powinno się brać takich leków a psychiatra zaleca aby cała ciąża przebiegała w spokoju niż w lęku i codziennym strsesie

Oliwka83

Aktywna w BB
Sama nie wiem. Mała ma skośne oczka. Do tego proste włoski, przerwę między dużym paluszkiem.
Dziś byłam w ośrodku z podobnymi problemami. Lekarz mnie uspokoił i zalecił wyłączyć Internet. Pewnie za kilka dni znajdę nową chorobę 🤦‍♀️
Jutro rejestruje się do psychiatry. Nie będę się tak męczyć

Julka89.89

Cudzie trwaj..
Sama nie wiem. Mała ma skośne oczka. Do tego proste włoski, przerwę między dużym paluszkiem.
Dziś byłam w ośrodku z podobnymi problemami. Lekarz mnie uspokoił i zalecił wyłączyć Internet. Pewnie za kilka dni znajdę nową chorobę 🤦‍♀️
Jutro rejestruje się do psychiatry. Nie będę się tak męczyć
Moje ulubione zajęcie, wmawianie sobie i mojemu dziecku chorób

Złotopolska

Zaangażowana w BB
Hallloooo dziewczyny jak sie czujecie?? Czy ktoras z Was juz urodzila?? Ktora ma najblizszy termin porodu?? Ja mam termin na 4 wrzesnia i juz zaczyna sie nerwowka do tego lęki mecza takze nie jest kolorowo....

Złotopolska

Zaangażowana w BB
Ja mam na 30.08 wedlug USG a 1.09 z om. Leki mam codziennie, do tego męczą mnie skurcxe, nie mam siły na nic..
No ja tez nie mam sily wstaje juz zmeczona , nocka z przerywanym snem praktycznie cale dnie leze i przeraza mnie porod w takim stanie jakim jestem czyli z ciaglymi lękami i totalnym zmeczeniem organizmu....ojjjjj dziewczyny jak to bedzie?????

reklama