reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Mowia zeby w pierwszym trymestrze nie brac lekow ale taka mala dawka jak.25mg to chyba nie zaszkodzi....sama musisz podjac decyzje ale to naprawde minimalna dawka i dziwie sie ze wogole na Ciebie dziala po tej paroksetynie...
 
reklama
Mowia zeby w pierwszym trymestrze nie brac lekow ale taka mala dawka jak.25mg to chyba nie zaszkodzi....sama musisz podjac decyzje ale to naprawde minimalna dawka i dziwie sie ze wogole na Ciebie dziala po tej paroksetynie...
Hej.ja bralam parogen 20 mg ,potem dama zmniejszyłam na pół tb.potem na sertaline.udalo się zejść na pół. Ale próbowała parę razy bez ..-nie dało rady .najgorzej ze snem .
 
Hej.ja bralam parogen 20 mg ,potem dama zmniejszyłam na pół tb.potem na sertaline.udalo się zejść na pół. Ale próbowała parę razy bez ..-nie dało rady .najgorzej ze snem .
No ja tez przed ciaza bralam tez parogen 20mg i po nim czulam sie dobrze. W ciazy jest on kategorycznie zakazany dlatego z dnia na dzien odstawilam ale niby jest w miare bezpieczny jesli chodzi o karmienia . Wlasnie sertralina i paroksetyna jako lek pierwszego wyboru jesli chodzi o karmienie...
 
A co.do tej.dawki sertraliny 25mg to.skontaktuj.sie z psychiatrapsychiatra mysle ze to.tak minimalna dawka a skoro Tobie pomaga i latwiej.sie Tobie funkcjonuje to powinien pozwolic Tobie na niej zostac...
 
Jejku ja jakbym była w młodszej ciazy to bym się zdecydowała ma leki, u mnie już, 37 tc i okropne leki przed porodem, nie umiem funkcjonkwac
 
reklama
Do góry