reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Macie doświadczenie swoje lub czyjeś jak z porodem u matki, która ma depresję/ nerwicę ? Czy stres, lęki nie zaburzają porodu ? Czy można w razie silnego lęku, paniki dostać jakiś lek ? Czy jest mama , która karmiła piersią i brała antydepresanty ...jak wpływało to na dziecko ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej haloooooo dziewczyny te najblizej porodu!!!!! Jak tam wasze samopoczucie, nastroj i lęki??jak dajecie rade mocno sie denerwujecie?? U mnie zaczal sie 38 tydzien i juz stres i lęki sa okrutne 🙁brakuje mi totalnie sil, cale dni praktycznie leze a mysli w glowie okrutne.... boje sie ze organizm nue wytrzyma tego ciaglego napiecia i ze wyladuje w szpitalu psychiatrycznym🙁 te mysli sa straszne. Tak bym chciala byc juz z Malym w domku zeby byl zdrowy a mi przeszly wszystkie lęki i obawy!!! Dziewuszki dajcie znac jak u Was jak sobie radzicie...???🤗🤗🤗
 
Witaj, u mnie dziś 38+0. Nie jestem w stanie ostatnio funkcjonować tylko czekam i czekam. Bardzo chciałabym umieć już za sobą poród i wiedzieć że z mała i że mną wszystko ok. Jak nic nie ruszy to idę w środę do szpitala także może za tydzień będzie już po wszystkim. Też, się zastanawiam jak to jest z, lekami i kamieniem... Żeby mieć tak w razie w zabezpieczenie
 


Poczytajcie i skonsultujcie to ze,swoimi lekarzami . Niby biorac te leki mozna karmic piersia sa one jedne z bezpieczniejszy. Ale wiadomo ze lepiej doradzić sie lekarza ktory i tak musi wypisac recepte...
 
Mam miec wizytę po porodzie cbyba że będę super się czuć to wtedy nie. Mój lekarz, mówi że mam absolutnie nie zakładać złych scenariuszy że od razu będę potrzebować leków, a na pytanie czy mogę cos brać podczas karmienia odpowiedziała że coś za radzimy także myślę że jest otwarta w razie w
 
Mam miec wizytę po porodzie cbyba że będę super się czuć to wtedy nie. Mój lekarz, mówi że mam absolutnie nie zakładać złych scenariuszy że od razu będę potrzebować leków, a na pytanie czy mogę cos brać podczas karmienia odpowiedziała że coś za radzimy także myślę że jest otwarta w razie w
Daj znak po porodzie jak się czujesz :) I jak poszedł poród . Ja się go boję...że dostanę jakiejś paniki , zatrzymania akcji przez stres , a po porodzie od razu depresji
 
No ja tez juz sie strasznie denerwuje.i tez boje sie depresji poporodowej ojjjj jakie to wszystko trudne🙁🙁🙁. Marika77 w ktorym miesiacu ciazy jestes??Julka89 ja juz wiekszosc czasu leze i tylko rozmyslam bo juz nawet nie mam sily chodzic tak sie mecze. Jutro mam ostatnie usg przed porodem oby wszystko z Malym bylo ok...!!!Musi!!!
 
No ja tez juz sie strasznie denerwuje.i tez boje sie depresji poporodowej ojjjj jakie to wszystko trudne[emoji853][emoji853][emoji853]. Marika77 w ktorym miesiacu ciazy jestes??Julka89 ja juz wiekszosc czasu leze i tylko rozmyslam bo juz nawet nie mam sily chodzic tak sie mecze. Jutro mam ostatnie usg przed porodem oby wszystko z Malym bylo ok...!!!Musi!!!
U mnie zaczął się dopiero 31 tc...więc zostało jeszcze trochę czasu .
 
reklama
Do góry