reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama

Danna83

Zaciekawiona BB
Hej,3 Dzień biorę połowę zoloft , no i dziś nic nie przespana,kurczę tracę nadzieję że będzie lepiej,mam zapisany jeszcze Trittico na noc ale kurczę ile tych leków mam brać, jestem coraz bardziej zrezygnowana

Alehandra

Zaciekawiona BB
Hej,3 Dzień biorę połowę zoloft , no i dziś nic nie przespana,kurczę tracę nadzieję że będzie lepiej,mam zapisany jeszcze Trittico na noc ale kurczę ile tych leków mam brać, jestem coraz bardziej zrezygnowana
Ja tez nie spalam, chialam sie poddać i przestać brac, bo byla tragedia każdy mowil, żebym nie odstawiala tylko dala zadziałać lekom, bo będzie poprawa oczywiście twierdziłam, że na mnie akurat nie zadziała, bo ile mozna czekać. Przerażało mnie, ze u niektórych efekty były dopiero po 5-6 tyg. Było zle, ale wytrwałam i na prawde to minelo . Dasz rade, a jak zobaczysz poprawe to będziesz z siebie dumna. Tez chcialam brac cos na sen, bo juz nie dawalam rady. Ale jakoś to przetrwałam nie wywoływałam presji, zeby zasnąć po prostu lezalam serce waliło, lęk, natłok mysli itd nie bylo to przyjemne, ale minęło, a to najważniejsze. Teraz czuje sie świetnie!

Danna83

Zaciekawiona BB
Ja tez nie spalam, chialam sie poddać i przestać brac, bo byla tragedia każdy mowil, żebym nie odstawiala tylko dala zadziałać lekom, bo będzie poprawa oczywiście twierdziłam, że na mnie akurat nie zadziała, bo ile mozna czekać. Przerażało mnie, ze u niektórych efekty były dopiero po 5-6 tyg. Było zle, ale wytrwałam i na prawde to minelo . Dasz rade, a jak zobaczysz poprawe to będziesz z siebie dumna. Tez chcialam brac cos na sen, bo juz nie dawalam rady. Ale jakoś to przetrwałam nie wywoływałam presji, zeby zasnąć po prostu lezalam serce waliło, lęk, natłok mysli itd nie bylo to przyjemne, ale minęło, a to najważniejsze. Teraz czuje sie świetnie!
Jejku ale mnie teraz podbudowalas , aż mi łezka prawie poleciała że jest jednak nadzieja,ja już po 3 dniach a tracę nadzieję...mogłabyś napisać do mnie na priv na mesengera Anna Domagalska Starogard Gdański,na zdjęciu blondynka z dziubkiem 😜

Ja29.29

Fanka BB :)
Jejku ale mnie teraz podbudowalas , aż mi łezka prawie poleciała że jest jednak nadzieja,ja już po 3 dniach a tracę nadzieję...mogłabyś napisać do mnie na priv na mesengera Anna Domagalska Starogard Gdański,na zdjęciu blondynka z dziubkiem 😜
Trzymam kciuki żebyś dała radę:) też przechodziłam przez to kiedyś

Danna83

Zaciekawiona BB
Ja tak mialam, przeszlo po jakis 3 tyg, chcialam się poddać i przestać brac, bo nialam wszystkie możliwe objawy niepożądane, ale minęły i jest na prawde dobrze
Dokładnie też mam straszne skutki uboczne,najgorsze jest to że lęki mi się nasiliły biorę zoloft ósmy dzień mam juz wątpliwości czy ten lek mi pomoże

reklama

Danna83

Zaciekawiona BB
Tak, to jest normalne. Będzie Ci się wszystko zmieniać, rozciągać, powiększać i będziesz odczuwać z tym związany dyskomfort. Bóle, kłucia itp. Nic nie jest niepokojącego dopóki nie ma krwi. Jakby jakieś plamienia się pojawiły itp to byś musiała wtedy się martwić i kontaktować z lekarzem. Reszta jest normalna fizjologia.

Mnie martwią te nieustające arytmie. W poniedziałek mam jeszcze teleporade z rodzinnym... Może skieruje mnie do szpitala, taka mam nadzieję, bo bardzo mi dokuczają. Mierzyłam dziś na wieczór ciśnienie i podczas jednego pomiaru wyszły takie wyrazne 3 przeskoki serca. I tak potrafi być po kilkanaście razy dziennie eh
Hej i co wyszło ci z tą arytmią?