reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Mam nerwice natrectw, te leki są o głupoty, ostatnio już tak platanina myśli w której nie wiem już o co dokładnie chodzi i to jest najgorsze. Sprawy nieważne mimo wszystko lęk nie do ogarnięcia.
A jakieś racjonalne tłumaczenie sobie tego,rozpisywanie bilansów na kartce, rozmowa z kimś fachowym jakimś autorytetem któremu byś uwieżyła że niepotrzebnie się martwisz.Nie wiem na jakim tle są twoje lęki.Ja np się boję, że facet mnie zdradza i takie błahe sprawy ,że wrócił z siłowni moim zdaniem za późno albo że bierze telefon do toalety.sam miał obsesję zazdrości A czuję,że ja w nią teraz pogadam.wyobrażam sobie różne złe rzeczy jak to nie ma w domu.nawrt że nie poszedł do pracy tylko do niej bo wrócił o 13 A nie 15 jak zwykle.mi raczej nie pomoże tłumaczenie sobie hah Ale w niektórych przypadkach to pomaga.
 
A jakieś racjonalne tłumaczenie sobie tego,rozpisywanie bilansów na kartce, rozmowa z kimś fachowym jakimś autorytetem któremu byś uwieżyła że niepotrzebnie się martwisz.Nie wiem na jakim tle są twoje lęki.Ja np się boję, że facet mnie zdradza i takie błahe sprawy ,że wrócił z siłowni moim zdaniem za późno albo że bierze telefon do toalety.sam miał obsesję zazdrości A czuję,że ja w nią teraz pogadam.wyobrażam sobie różne złe rzeczy jak to nie ma w domu.nawrt że nie poszedł do pracy tylko do niej bo wrócił o 13 A nie 15 jak zwykle.mi raczej nie pomoże tłumaczenie sobie hah Ale w niektórych przypadkach to pomaga.
Zaufanie w związku to podstawa, jeśli to szwankuje to według mnie powinniście poważnie o tym porozmawiać. Zadbaj również o siebie, aby poczuć się dobrze i pięknie, doda Ci to więcej pewności siebie. Takie lęki też często właśnie wynikają z niskiego poczucia własnej wartości. Postaraj się nie tworzyć toksycznego związku opartego na chorobliwej zazdrości, sama widzisz, że to tylko powoduje u Ciebie stany depresyjne. Grunt to wspólnie znaleźć rozwiązanie sytuacji, aby żyło Wam się obojgu lepiej w tym związku.
 
A jakieś racjonalne tłumaczenie sobie tego,rozpisywanie bilansów na kartce, rozmowa z kimś fachowym jakimś autorytetem któremu byś uwieżyła że niepotrzebnie się martwisz.Nie wiem na jakim tle są twoje lęki.Ja np się boję, że facet mnie zdradza i takie błahe sprawy ,że wrócił z siłowni moim zdaniem za późno albo że bierze telefon do toalety.sam miał obsesję zazdrości A czuję,że ja w nią teraz pogadam.wyobrażam sobie różne złe rzeczy jak to nie ma w domu.nawrt że nie poszedł do pracy tylko do niej bo wrócił o 13 A nie 15 jak zwykle.mi raczej nie pomoże tłumaczenie sobie hah Ale w niektórych przypadkach to pomaga.
No niestety niby wiem że to głupoty i wszyscy mi to mówią ale mimo wszystko głową płata figle...
 
Dziewczyny czy, któraś z was brała w ciąży lek Zortax (sertralina). Dostałam w razie czego od mojej psychiatry, twierdzi że to jest to samo co Asertin czy Zoloft...
 
reklama
Dziewczyny, jestem w 24 tygodniu, wczoraj zaczęłam brać sertralinę. Czy wy też miałyście takie ogromne obawy brać Czy nie brać i wyrzuty sumienia i lęki że zaczęłyście brać. Ja się strasznie rozstroiłam nerwowo tą decyzją. Narazie mam zacząć 4 dni po ćwiartce z 50mg a później spróbować z 25mg na dzień i spróbować odstawić około 30 tygodnia.
 
Do góry