reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Cześć dziewczyny, macie doświadczenie w braniu wenlafaksyny w ciąży? Czy wystąpiły u dzieci jakieś wady, na jakiej dawce byłyście?
Właśnie zaczęłam brać z powrotem, jestem w 6tc , narazie 37.5 do max 75 w ciąży mam być. Przed ciążą brałam chwilowo nawet 150 ale później zatrzymałam się długi czas na 37.5.
 
Właśnie zaczęłam brać z powrotem, jestem w 6tc , narazie 37.5 do max 75 w ciąży mam być. Przed ciążą brałam chwilowo nawet 150 ale później zatrzymałam się długi czas na 37.5.
Ja brałam 375mg przed ciążą, mam w 1 trymestrze brać 150mg, mój lekarz mówi że ta dawka nie ma dużego wpływu na dziecko. Ja zaczęłam 7tc i naprawdę marzę o 2 trymestrze i wyższych dawkach, bo poza wenlafaksyna brałam arypiprazol i pregabaline. Swoją drogą rewelacyjne połączenie 😎
Na jaki rodzaj nerwicy chorujesz, jeśli mogę spytać?
 
Ja brałam 375mg przed ciążą, mam w 1 trymestrze brać 150mg, mój lekarz mówi że ta dawka nie ma dużego wpływu na dziecko. Ja zaczęłam 7tc i naprawdę marzę o 2 trymestrze i wyższych dawkach, bo poza wenlafaksyna brałam arypiprazol i pregabaline. Swoją drogą rewelacyjne połączenie 😎
Na jaki rodzaj nerwicy chorujesz, jeśli mogę spytać?
Mam zaburzenia depresyjne lękowe.
U jakiego lekarza się leczysz? Przyjmuje może online ? Szukam kogoś kto mnie uspokoi że wenla jest bezpieczna, bo jestem bliska zmiany na sertraline która na mnie bardzo słabo działała a na dodatek koszmarne 2-3 tyg pierwsze mnie przerażają 😔 bo nie ma mi kto pomóc za bardzo.
Twój lekarz prowadził inne pacjentki na wenlafaksynie?
 
Mam zaburzenia depresyjne lękowe.
U jakiego lekarza się leczysz? Przyjmuje może online ? Szukam kogoś kto mnie uspokoi że wenla jest bezpieczna, bo jestem bliska zmiany na sertraline która na mnie bardzo słabo działała a na dodatek koszmarne 2-3 tyg pierwsze mnie przerażają 😔 bo nie ma mi kto pomóc za bardzo.
Twój lekarz prowadził inne pacjentki na wenlafaksynie?
Na mnie sertralina nie działa w ogóle. Mam tylko skutki uboczne. Odezwij się priv, dam namiary na moją Panią dr która przyjmuje online. Miała pacjentki które były w ciąży na wenlafaksynie i z dziećmi wszystko ok.
 
Witam kobietki które mniewają ta okropna chorobę rok temu zaszłam w ciążę odstawiając leki na nerwicę lekąwa też się bałam jak to będzie bez nich ale uwierzcie mi kobiece chormony w czasie ciąży nie wywołują choroby ja w każdym razie czułam się dobrze do samego porodu nie stety po porodzie choroba nawróciła główki do góry
 
Pytanie do dziewczyn które brały w ciąży zolpidem - moja psychiatra twierdzi że doraźnie jest bezpieczny, natomiast na ulotce jednak pisze co innego... Sama już nie wiem. Czy zauważylyscie jakiś wpływ na dziecko? Czy pomaga na leki czy jedynie na sen?
 
reklama
Do góry