reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Moja walka z natrectwami właśnie polega na próbie ich lekceważenia tylko nie zawsze mi się to udaje...
 
reklama
Ja rana czuję się zawsze i pije melise później się uspokoja a wieczorem zaczynam myśleć jak będę się czuła rano, a moje myśli krążą wokół tego czy coś się nie stanie a hak czuję się dobrze to znowu myślę o tym kiedy to dobre samopoczucie się skończy i będę się czuła źle. Zaczynam słuchać DivoVica u mam wielką nadzieję że coś to da.
Mam identycznie ciągle myślę o tym kiedy nadejdzie jakiś atak a jak jest dobrze to wydaje mi się to dziwne :)
 
Mam identycznie ciągle myślę o tym kiedy nadejdzie jakiś atak a jak jest dobrze to wydaje mi się to dziwne :)
Dokładnie jak jest dobrze to wydaje mi się to bardzo dziwne bo to przecież nie jest normalne że ja dobrze się czuję tylko zawsze źle. Kurcze czy to wszystko musi być takie skomplikowane. Chciałabym z Wami wszystkimi się spotkać i tak pogadać szczerze na żywo, pośmiać się razem popłakać oczywiśćie też wydaje mi się że wszystkim nam by to pomogło :)
 
Dokładnie jak jest dobrze to wydaje mi się to bardzo dziwne bo to przecież nie jest normalne że ja dobrze się czuję tylko zawsze źle. Kurcze czy to wszystko musi być takie skomplikowane. Chciałabym z Wami wszystkimi się spotkać i tak pogadać szczerze na żywo, pośmiać się razem popłakać oczywiśćie też wydaje mi się że wszystkim nam by to pomogło :)
A właśnie skąd jesteście dziewczyny? :) Ja też chętnie bym się spotkała żeby pogadać i pozalic się :(
 
Dzięki za odpowiedź. A mam do Was wszystkich bardzo wazne pytanie przynajmniej dla mnie. Zblizaja sie swieta i chcialam umyc okna jestem w 12 tygodniu ciazy czy ja moge umyc jedno okna dzisiaj a drugie jutro mylyscie okna w tym okresie ciazy
Ja okien nie myłam, zrobił to mąż. Może zakręcić Ci się w głowie, używasz różnych detergentów i się ich nawdychasz, może Cie przewiać i przeziębienie gotowe. Zleć to mężowi.
 
Ja okien nie myłam, zrobił to mąż. Może zakręcić Ci się w głowie, używasz różnych detergentów i się ich nawdychasz, może Cie przewiać i przeziębienie gotowe. Zleć to mężowi.
Już umyłam ale tylko jedno nastepne zrobie za dwa dni a mąż powiesi dzisiaj firanki bo tego na pewno nie zrobie
 
reklama
Do góry