reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

O kurcze to kazda z innej strony :). Tez ktoregos dnia zastanawialam sie skad jestescie :). Ja z Centrum -mazowieckie :)
 
reklama
Dokładnie jak jest dobrze to wydaje mi się to bardzo dziwne bo to przecież nie jest normalne że ja dobrze się czuję tylko zawsze źle. Kurcze czy to wszystko musi być takie skomplikowane. Chciałabym z Wami wszystkimi się spotkać i tak pogadać szczerze na żywo, pośmiać się razem popłakać oczywiśćie też wydaje mi się że wszystkim nam by to pomogło :)
Dlatego tak się czujesz bo mózg przywykl do stanu lekowego. To już nawyk. Potrzeba czasu aby umysł uspokoił się i przestał analizować ciebie i otoczenie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W końcu dojedziemy do wprawy i nerwica minie a my wreszcie zaczniemy żyć normalnie :D
Super ze słoneczko dziś świeci :)
 
Zaczynam się denerwować i to bardzo_Od wczoraj pojawił mi się śluz ale bardzo rzadki jak byłam u ginekolog,przebadała mnie i powiedziała że wszystko ok a teraz będąc w ubikacji zauważyłam znowu tyle że ten śluz był tak zbity jak galaretka.Czytałam na internecie że może to być objaw poronienia,ale wczoraj u ginekolog na badaniu było wszystko ok.Miałyście podobną sytuację proszę dajcie mi znać
 
Zaczynam się denerwować i to bardzo_Od wczoraj pojawił mi się śluz ale bardzo rzadki jak byłam u ginekolog,przebadała mnie i powiedziała że wszystko ok a teraz będąc w ubikacji zauważyłam znowu tyle że ten śluz był tak zbity jak galaretka.Czytałam na internecie że może to być objaw poronienia,ale wczoraj u ginekolog na badaniu było wszystko ok.Miałyście podobną sytuację proszę dajcie mi znać
Ale jaki kolor?
 
Myślę, że chyba nie ma co panikować, dobrze że nie ma krwi. Obserwuj bo może infekcja i wtedy do lekarza. Jednak jak mocno Cię to martwi to umów się wcześniej na wizytę.
 
Cześć dziewczyny niedawno się obudzilam o 10:00, bo ja jestem straszny spioch. Wstalam zjadłam śniadanie, ogarnęłam się iznznowu zaczynają dopadać mnie czarne myśli, spróbuję się im nie dać dlatego pójdę wyprać firanke ręcznie bo nie nadaje się do pralki ponieważ jest to firanka makaron. Później zrobie kurze i pomyje naczynia, a dalej nie wiem co może doradzicie co mam robić w domu żeby nie zwariować od tych myśli :(
 
reklama
Ja uparcie wychodzę na spacery.. byle gdzie... po prostu siedzenie w domu mnie czasem przytłacza do tego stopnia, że dostaję jakiejś apatii.. nie chcę kolejnej depresji w ciąży więc sie ratuję czym mogę.. :)
 
Do góry