reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny obowiązki na dzisiaj mi się skończyły jakieś 2 godziny temu usiadlam przed telewizorem i znowu zaczęłam myśleć pojawiły się lęki i jestem niespokojna dlaczego znów to wróciło pomóżcie mi :(
 
reklama
Dziewczyny obowiązki na dzisiaj mi się skończyły jakieś 2 godziny temu usiadlam przed telewizorem i znowu zaczęłam myśleć pojawiły się lęki i jestem niespokojna dlaczego znów to wróciło pomóżcie mi :(
Iwi, daj spokój, przecież wiesz co ci jest.... Jak mamy ci pomóc? Weź rozejrzyj się po forum, może jakiś wątek przypadnie ci do gustu. Ja zaczynałam od nerwicy bo majowe mamy mnie wkurzały bo pisały o pierdolach,a mnie dusilo , ale teraz nie wyobraża sobie dnia bez nich. Może tak spróbuj?[emoji57]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny obowiązki na dzisiaj mi się skończyły jakieś 2 godziny temu usiadlam przed telewizorem i znowu zaczęłam myśleć pojawiły się lęki i jestem niespokojna dlaczego znów to wróciło pomóżcie mi :(
Staraj się nie nakręcać nie myśl o tym co się z Tobą dzieje. Wczoraj moja psycholog mówiła żeby jak tylko pojawia się lek wziąć notatnik i pisać rzeczy za które jesteś wdzięczna w danym dniu. To odsuwa inne myśli niepotrzebne spróbuj :)
 
Dziewczyny obowiązki na dzisiaj mi się skończyły jakieś 2 godziny temu usiadlam przed telewizorem i znowu zaczęłam myśleć pojawiły się lęki i jestem niespokojna dlaczego znów to wróciło pomóżcie mi :(
Słuchasz tych nagrań? Czy już się znudziło? Ja ich słucham od 8 miesięcy i dalej muszę nad sobą pracować. No ale jak dalej chcesz się uzalać nad sobą to trudno ;) masz nerwicę i albo to zaakceptujesz ze na ten moment tak się czujesz albo bedziesz się tak szarpać całe życie. Jak to powiedział jeden z administratorów forum zaburzeni.pl lepiej jest umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zaraz sobie spisze za co dzisiaj jestem wdzięczna to bardz dobry pomysł Klara28. :) Karolyn1987 słucham DivoVica ale jestem na samym początku sama mówisz że tych ich sluchasz już 8 miesięcy i dalej musisz nad sobą pracować a co dopiero ja i nie użalam się nad sobą tylko próbuje pomóc sobie różnymi metodami w tym także pisaniem o tym na forum :)
 
Zaraz sobie spisze za co dzisiaj jestem wdzięczna to bardz dobry pomysł Klara28. :) Karolyn1987 słucham DivoVica ale jestem na samym początku sama mówisz że tych ich sluchasz już 8 miesięcy i dalej musisz nad sobą pracować a co dopiero ja i nie użalam się nad sobą tylko próbuje pomóc sobie różnymi metodami w tym także pisaniem o tym na forum :)
Ok :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaraz sobie spisze za co dzisiaj jestem wdzięczna to bardz dobry pomysł Klara28. :) Karolyn1987 słucham DivoVica ale jestem na samym początku sama mówisz że tych ich sluchasz już 8 miesięcy i dalej musisz nad sobą pracować a co dopiero ja i nie użalam się nad sobą tylko próbuje pomóc sobie różnymi metodami w tym także pisaniem o tym na forum :)
Tylko takie spisywanie za co jesteśmy wdzięczni trzeba robić codziennie.

Też macie problemy z pamięcią? Strasznie zrobiłam się roztargniona, odkładam rzeczy w dziwne miejsca, wyrzucam rzeczy których nie powinam :/
 
Tylko takie spisywanie za co jesteśmy wdzięczni trzeba robić codziennie.

Też macie problemy z pamięcią? Strasznie zrobiłam się roztargniona, odkładam rzeczy w dziwne miejsca, wyrzucam rzeczy których nie powinam :/
Ja mam straszne problemy z pamięcią coś robie a za chwile nie pamiętam że to zrobiłam albo czy wzięłam tabletkę i nie wiem czy mam ją wziąść drugi raz i na wszelki wypadek nie biorę bo mogło by mi to zaszkodzić, a dzisiaj do tego strasznie się znowu czuje jak bym miała nawrot i strasznie jest mi nie dobrze mam nadzieję że mi to przejdzie
 
Ja mam straszne problemy z pamięcią coś robie a za chwile nie pamiętam że to zrobiłam albo czy wzięłam tabletkę i nie wiem czy mam ją wziąść drugi raz i na wszelki wypadek nie biorę bo mogło by mi to zaszkodzić, a dzisiaj do tego strasznie się znowu czuje jak bym miała nawrot i strasznie jest mi nie dobrze mam nadzieję że mi to przejdzie
Z tymi tabletkami tez tak mam. Dlatego co rano szykuję sobie w salaterce porcję tabletek na dany dzień i odpadł jeden problem ;)
 
reklama
Ok :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUO
Rano byłam bardzo zdenerwowana i pełna lęków ale posłuchałam sobie DivoVica i troche mi to przeszło chodź nie do końca dzięki Karolyn że podałaś mi namiary na to mam nadzieję że po kolejnych przesłuchaniach będę czuła się coraz lepiej tak jak ty.Widzę po Tobie że jesteś silną kobietą też chciałabym już taka być.
 
Do góry