reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

OLGIERA
A od którego tygodnia ciąży bierzesz te leki. Ja biore ten mizarin od dzisiaj dopiero za tydzień bede miala juz 3 trymestr wiec pisze i polozna dzisiaj mi powiedziala ze w tym czasie te leki najmniej wplywaja na dziecko
 
reklama
iwi ja niestety też dzis idę do psychiatry po leki. tak zdecydowałam ale nie chce się dalej męczyć bo to chyba jeszcze gorsze; (((( czasem trzeba się wspomóc lekami i powinniśmy byc dumne ze tak daleko juz zaszłysmy. u mnie aktualnie 20tc. lek który bierzesz na prawde jest w minimalnej dawce i to jeden z najładniejszych leków. kiedyś też go zażywalam ale niestety musiałam go szybko zmienić bo na mnie nie dzialalm byl po prostu za słaby. teraz czekam w kolejce do lekarza i zobaczymy czy mi coś przepisze. moja nErwica bardzo się nakręcił niestety od pobytu w szpitalu z corka tak jak pisałam wczesniej; ((( dama znać po wizycie.
 
Biorę te leki od kilku lat, ale jak się dowiedziałam o ciąży to lekarz zmniejszył mi dawkę . Wiec biorę całą ciążę i wszystko jest ok. Nie znam Twojego leku, ale skoro Twój lekarz Ci pozwala w ciazy to się nie martw.
 
Witam was dziewczyny dawno nie zaglądałam bo nerwica dała mi trochę spokój i nie myślę o niej przestałam się już nią przejmować bo szkoda sobie życie marnować a nie siedzieć i się zadreczac i nakrecac byłam dzisiaj na wizycie 39 tyg jutro do szpitala będą mi poród wywoływać mam za duzo wód plodowych niby z małą wszystko ok ale jednak obawy są co to będzie i jak ....Z jednej strony już chce żeby było po wszystkim bo brzuch mam duży i wszystko spuchniete ...A z drugiej strach przed porodem czy cc bo to też nie wykluczone
 
Witam was dziewczyny dawno nie zaglądałam bo nerwica dała mi trochę spokój i nie myślę o niej przestałam się już nią przejmować bo szkoda sobie życie marnować a nie siedzieć i się zadreczac i nakrecac byłam dzisiaj na wizycie 39 tyg jutro do szpitala będą mi poród wywoływać mam za duzo wód plodowych niby z małą wszystko ok ale jednak obawy są co to będzie i jak ....Z jednej strony już chce żeby było po wszystkim bo brzuch mam duży i wszystko spuchniete ...A z drugiej strach przed porodem czy cc bo to też nie wykluczone

Esterko dasz radę [emoji3] nas tez to czeka. Ja jestem 32 t skończony wiec z skoków tygodni tez będę rodzic . A potem wychowywać bobasa [emoji3] trzymam kciuki za Ciebie dawaj znaka co i jak .
 
Witam was dziewczyny dawno nie zaglądałam bo nerwica dała mi trochę spokój i nie myślę o niej przestałam się już nią przejmować bo szkoda sobie życie marnować a nie siedzieć i się zadreczac i nakrecac byłam dzisiaj na wizycie 39 tyg jutro do szpitala będą mi poród wywoływać mam za duzo wód plodowych niby z małą wszystko ok ale jednak obawy są co to będzie i jak ....Z jednej strony już chce żeby było po wszystkim bo brzuch mam duży i wszystko spuchniete ...A z drugiej strach przed porodem czy cc bo to też nie wykluczone
Trzymam kciuki
 
iwi ja niestety też dzis idę do psychiatry po leki. tak zdecydowałam ale nie chce się dalej męczyć bo to chyba jeszcze gorsze; (((( czasem trzeba się wspomóc lekami i powinniśmy byc dumne ze tak daleko juz zaszłysmy. u mnie aktualnie 20tc. lek który bierzesz na prawde jest w minimalnej dawce i to jeden z najładniejszych leków. kiedyś też go zażywalam ale niestety musiałam go szybko zmienić bo na mnie nie dzialalm byl po prostu za słaby. teraz czekam w kolejce do lekarza i zobaczymy czy mi coś przepisze. moja nErwica bardzo się nakręcił niestety od pobytu w szpitalu z corka tak jak pisałam wczesniej; ((( dama znać po wizycie.
I jak tam po wizycie. Ja dzisiaj czuje się okropnie, nie mam na nic sił mam uczucie takie ze nie wiem jak go pisać chciałaby zeby lek zaczal juz dzialac ale trzeba poczekać dwa tygodnie. Tak się boje mojego dzieciaczka a naz jeszcze mnie dobija że jak sie u mnie nie zmieni nic to wysle mnie po porodzie do psychiatryka na leczenie a on bedzie zajmiwal sie dzieckiem i odbierze mi prawa. Nie wiem ci robić z kim rozmawiac jak sobue pomoc juz na prawde nie wiem tak sie boje tego wszystkiego ze mnue to przerasta :( :( :( :( :( :( :(
 
iwi ja juz tez na lekach. lekarz zapisał mi lek asentre i doraźnie relanium. stwierdzil ze w moim stanie emocjonalnym jakim jestem będzie lepsze wlaczenie leków. dziś tak samo czuje się kkoszmarnie; ((( od samego rana ledwie chodze tak słabo się czuje a przed południem dostałam takich ataków lękowych ze nie wiedziałam co się ze mną dzieje; (((( cała dretwialam i trzęsłam się z przerazenia; (((( musiałam leżeć bo nie miałam siły nawet siedzieć; (( wzięłam jeszcze doraźnie relanium to po pol godziny byłam taka splatana, pijana ze ledwo do łóżka doszlam; ( i musiałam iść spac; ( dobrze ze moja mama ma akurat urlop to zajęła się dziecmi; (( inaczej bym nie dala rady; ( do tego nie mam w ogóle apetytu; ( jak coś zjem na sile to wymiotuje; ((( nie mam już siły, na twarzy zrobiłam się biała jak sciana; ( tez czekam aż lek zacznie działać a wzielam dopiero dziś pierwszy raz; ( (( nie wiem jak ja to dalej wszystko wytrzymam; ( wczoraj jeszcze byłam z córką na spacerze a dziś boje się wyjść z domu a nawet z łóżka jestem tak slaba i przerazona; (
 
reklama
Karola0096
wiem dokładnie co czujesz to jest okropne, dla mnie najgorsze jest to żeby malemu nic się nie stało. Mój mąż mnie nie rozumie jestem sama ze wszystkim. Jedynie rodzice mnie wspieraja nie wiem co bym bez nich zrobila chyba juz dawno by mnie nie było na tym świecie... Jeśli chcesz pogadać poza forum chętnie bym porozmawiala może wymienimy się mailami? Mam nadzieje że jutro dla nas i dla innych dziewczyn z forum będzie lepszy dzien. Daj znać czy chcesz wymienić się mailami
 
Do góry