reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

hej ja też jestem na L4, pracowałam miesiąc, bałam się iść na L4 i siedzieć sama w domu, no i czasem jest ok a czasem.. kompulsje i lęki mnie dobijają.. ostatnio mam wiele na głowie, w sumie od tamtego roku wiele rzeczy się za mną ciągnie, wydaje mi się że oprócz nerwicy mam pecha w życiu
 
reklama
dziś miałam aferę.. delikatnie mówiąc w domu, teraz boli mnie brzuch ze stresu.. zawsze mnie to przeraża że może się wtedy coś stać mojemu dzidziusiowi w brzuchu ..
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa.

Od 12 lat choruję na nerwicę lękową i bardzo mi ona utrudnia funkcjonowanie - wręcz w pewnych kwestiach mnie całkowicie wywala z życia.

Od 5 dni wiem o ciąży. Bardzo jej chciałam. Ale boję się co będzie dalej. Już nawet nie o nerwicę (chociaż to było zawsze na 1 miejscu), a o fasolkę. To wg okresu (mam bardzo nieregularne - nawet 40-50 dni) 6 tydzien a dzis odebrałam betę i jest 460. Generalnie jestem trochę przerażona, bo mimo tego, że jest w normie, to jednak niektóre kobiety w 5 tygodniu miewają kilka tysięcy.

Podejrzewam, że zostanę z Wami na dłużej.
Kasia.
 
Czesc Klara u mnie lepiej bo biore tabletki mozarin 5mg. jestem juz w polowie 35 tc i zaczynam sie stresowac porodem 7.09.2017 mam wizyte u psychologa.Mam nadzieje ze mi pomoze, a jak u ciebie jak t sie czujesz?
To super :) cieszę się że jest lepiej u Ciebie :)
U mnie różnie bywa zaczynam 36 tydzień ale wciąż radzę sobie bez leków... somaty trochę dokuczaja, ale czego nie robi się dla naszych maluszków :D
 
Klara i Różyczka
Termin mam na 1 października i zdecydowałam rodzic się naturalnie bo to lepiej dla dziecka tabletki mam odstawic na 3 dni przed porodem bo mam małe dawki po porodzie wrócę do tabletek i beda karmila zyklym mlekiem. A jak uwas jak sie czujecie
 
Klara i Różyczka
Termin mam na 1 października i zdecydowałam rodzic się naturalnie bo to lepiej dla dziecka tabletki mam odstawic na 3 dni przed porodem bo mam małe dawki po porodzie wrócę do tabletek i beda karmila zyklym mlekiem. A jak uwas jak sie czujecie
Ja z kolei mam termin na 29.09 na cc ale nie wiem czy cos wcześniej sie nie zacznie. Poza tym jakos leci..raz lepiej raz gorzej.. to z nerwica różnie bywa...ale daje rade bez leków.a po porodzie zobaczę. Jak będzie zle to wroce do lekow i tyle
 
Dawno nikt nie pisał więc może ja się odezwę. Jestem już na L4,nie jest lepiej ponieważ mam dużo czasu na wyślanie kolejnych obsesji i chce wszystko sprawdzić... dostałam też leki - sertraline, na razie nie działa, w tej dawce raczej nie zadziała... ale trwam - jeszcze parę dni do końca pierwszego trymestru. Mam tez nową ocenę psychologa - poza ocd mam depesję, zmuszam sie nawet by zrobić sobie herbatę... więc jest źle... to walka o każdy dzień...
A co u was?
 
A czy to naprwno depresja? W ocd i ogólnie nerwicy miewamy epizody depresyjne ale one raczej wynikaja z tego ze lęk nie mija, czujemy sie jak w potrzasku. Trzeba działać swoją świadomością. Leki nic nie zmienia

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć czy na pewno depresja... myślę że tak ale to się okaże pewnie..... chciałabym działać świadomością.... na ten moment nie umiem....
 
Do góry