reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej Necia1424 :) jestem w 5 tygodniu, leków nie biorę od 3 lat, dość dobrze funkcjonuję bez nich :) czuję się dobrze, choć miewam mdłości i przejmuję się sytuacją w pracy (podróżą do i z pracy, tym czy w pracy będzie ok itp... A chcę pracować minimum do końca 4 miesiąca ciąży)... A Ty? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja też zmagam się z nerwicą w ciąży obecnie 33 tc w 26 tc byłam w szpitalu bo miałam bóle brzucha i skurcze bardzo źle znioslam ten pobyt cały czas chciało mi się płakać czułam się tam taką samotna tesknilam za dziećmi i wogole od tamtej pory boję się szpitala te lęki mnie przerażają sama nie wiem jak sobie pomóc teraz mnie często brzuch boli i przez tą nerwicę mam wrażenie że tego nie wytrzymam musiałam zacząć brać leki przeciwdepresyjne trittico niby jest mi po nich lepiej ale to jeszcze nie to po prostu obsesyjnie nie mogę się doczekać końca tej ciąży wszystko mnie boli i drażni cięcie mam mieć w 37 tygodniu z powodu bardzo cienkiej blizny po poprzednim cięciu jest mi ciężko nie radzę sobie z niczym

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja też zmagam się z nerwicą w ciąży obecnie 33 tc w 26 tc byłam w szpitalu bo miałam bóle brzucha i skurcze bardzo źle znioslam ten pobyt cały czas chciało mi się płakać czułam się tam taką samotna tesknilam za dziećmi i wogole od tamtej pory boję się szpitala te lęki mnie przerażają sama nie wiem jak sobie pomóc teraz mnie często brzuch boli i przez tą nerwicę mam wrażenie że tego nie wytrzymam musiałam zacząć brać leki przeciwdepresyjne trittico niby jest mi po nich lepiej ale to jeszcze nie to po prostu obsesyjnie nie mogę się doczekać końca tej ciąży wszystko mnie boli i drażni cięcie mam mieć w 37 tygodniu z powodu bardzo cienkiej blizny po poprzednim cięciu jest mi ciężko nie radzę sobie z niczym

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak trochę z innej nie nerwicowej beczki wiesz jak cienka jest twoja blizna? Ile ma mm teraz? Wiesz ile miała przed ciąża albo w początkowym jej okresie?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anisiek, Kaasia83: no u mnie nie najlepiej uczucie napięcia, lęki i płacz towarzysza mi niemal codziennie. Dopiero 29 tydzień. Jeszcze mi twardnieje brzuch i muszę leżeć co przy nerwicy nie jest takie proste :(
 
Necia ja też muszę leżeć ze względu na cienką blizne 1 mm leżę już 7 tydzień i czuję że wariuje mam za dużo czasu na myślenie zwłaszcza nie o tym co trzeba wtedy lęki bardziej dokuczaja

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda36 nie wiem ile miała przed ciążą moją blizna w 4 tygodniu ciąży lekarz powiedział że jest ok ale nie mówił ile ma w 20 tygodniu miała 1 mm i teraz w 32 też miała 1mm więc na szczęście jakoś się trzyma oby tak dalej w poniedziałek mam kolejne usg tej blizny i zobaczymy[emoji5]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaasia83: powiedz mi czy te skurcze które miałaś spowodowały skracanie się szyjki? Też tak masz że jak leżysz to jeszcze bardziej sie denerwujesz? Ja cały czas rycze :(
 
Nie ma sie co dziwic dziewczyny ze jak lezycie,to mysli wariuja, placzecie, ja jak jestem mobilna ale mam za duzo czasu na myslenie to wariuje,a co dopiero lezac. Ja dzisiaj rozmawialam z psychologiem tu za granica, stwierdzil ze dla niej to wyglada na depresje, dla mnie najgorszym lękiem na dzien dzisiejszy jest to,czy bede miala depresje poporodowa,czy nie bede chciala spbie zrobic czegos. Nie moge przestac o tym myslec. Psycholog stwierdzila ze raczej bede musiala zwiekszyc dawke sertraliny( teraz biore 50). Tez tak macie,ze czujecie sie slabsze przez to ze musicie brac leki? A co jesli teraz sobie bez lekow nie radze to co bedzie pozniej. Dodam ze za miesiac rodze, tak bardO bym chciala po porodzie sie cieszyc jak zobacze synka.
 
Nie szyjke mam długą u mnie jest tylko problem z tą cienką blizną i też biorę leki rozkurczowe żeby skurczy nie było mnie to leżenie to dobija całkowicie często płacze wszystko mnie wkurza jestem rozdrazniona na wszystkich krzyczę moja rodzina nie ma ze mną lekko

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Magda36 nie wiem ile miała przed ciążą moją blizna w 4 tygodniu ciąży lekarz powiedział że jest ok ale nie mówił ile ma w 20 tygodniu miała 1 mm i teraz w 32 też miała 1mm więc na szczęście jakoś się trzyma oby tak dalej w poniedziałek mam kolejne usg tej blizny i zobaczymy[emoji5]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo. Moja bez ciąży miała 1.4 mm. Miałam 2 operacje naprawcze. Teraz ma tylko 4mm ale mogę próbować zajść w ciążę. Tylko to będzie trudna ciąża A nerwica i lęki nie pomogą [emoji52]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry