reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Myślę że w porównaniu do mojej blizny to z twoją spokojnie możesz starać się o dziecko dlaczego mówisz że ta ciąża bedzie trudna?

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anetkaa121 ja nie czuję się słabsza że muszę brać leki tylko cieszę się ze mogę je brać mimo ciąży bo mam nadzieję że one mi pomogą dotrwać do cc wkurzam się sama na siebie tyle godzin terapi myślałam że lęki mam za sobą a tu po dwóch latach znowu się odezwaly i najgorsze jest to że sama nie umie sobie z nimi poradzić to one rządzą mną a nie ja nimi ciężko jest to wszystko przetrwać boję się tych lęków bo nie wiem jak mogę sobie jeszcze pomóc

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
I boję się żeby do czegoś złego nie doprowadziły czuję się bezsilna

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja się czuje winna bo mam w domu wspaniala kochana corcie kochajacego faceta I jestem w ciazy a ja jakies depresje I lęki,boję się,że tak bedzie wiecznie,a ja chce sie cieszyc tym co mam,a nie wiecznie sie bac
 
Ja tez mam fajną rodzinę i też bym chciała się cieszyć rodziną i życiem a lęki mi w tym bardzo przeszkadzają też mnie to wkurza że takie lęki potrafią niszczyć życie ja mam nadzieję że mnie depresja nie dopadnie bo od dawna się boję tej choroby

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetkaa121 a tobie wolno brać sertraline w ciąży bo ja się jej boję brać bo podobno wywołuje skurcze???

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że w porównaniu do mojej blizny to z twoją spokojnie możesz starać się o dziecko dlaczego mówisz że ta ciąża bedzie trudna?

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie przez te blizne. Jestem 4 miesiące po operacji blizny. Rana jest świeża A i grubość blizny nie powala. Nie wiadomo jak się zachowa w ciąży. Po 1 operacji naprawczej jak podali mi do macicy 20ml soli fizjologicznej to blizna poprostu puściła i płyn wylał się do otrzewnej.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To lepiej jeszcze trochę poczekaj z tą ciążą albo najlepiej zasiegnij porady lekarza

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetkaa121 Jeśli mogę ci coś poradzić to lepiej idź do specjalisty bo mi kiedyś psycholog też powiedział że mam depresję a psychiatra powiedział że to nie jest depresja tylko nerwica lękowo depresyjna a to nie jest to samo także nie sugeruj się tym co ci psycholog powiedział bo ważne jest to co powie psychiatra

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kaasia83: A ginekolog powiedział od czego te skurcze? Mój twierdzi że po prostu niektóre kobiety tak mają... A mnie to strasznie martwi i zastanawiam się czy to nie z nerwów :-(
Anetka121: z tego co słyszałam to Sertralina jest słabym lekiem może po ciąży powinnaś zmienić leki na te z innej grupy. Ja przez 8 lat zazywalam lek na bazie paroksetyny dzieki niemu nie dość że czułam się super to jeszcze miałam w sobie taka energię. Wiem że jest to jeden z najsilniejszych leków niestety :-( i zabroniony w ciąży. Tobie już został miesiąc zazdroszczę :-) ale daj znać po porodzie jak się czujesz i jak się ma maleństwo i zobaczysz że pokochasz od pierwszego wejrzenia :-)
 
Do góry