reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny byłam wczoraj u gina z tym tak y to powiedzieć brozowym sluzem na papierze toaletowym. Zrobił badanie,, pobrał cytologię i zrobił usg
Piękny zarodek :)
Idealnie usg zgadza się z ostatnią miesiączka co do dnia
Dostałam luteine dopochwowo 2x1 tabletkę 100mg,, do tego witaminy mam kupić i kwas foliowy cały czas brać
Ale zauważyłam że ja mam tą wydzielina brozowa tylko na papierze i tylko 2 x dziennie po wysiłku tzn leżę cały dzień ale chodzi mi o wysiłek np kichne,, po wyróżnieniu a mam straszne zaparcia
Teraz mam do gina za 3 tygodnie
I kurde martwi mnie to bo wkładka czysta a ta brozowa wydzielina jest tylko 2xdziennie na papierze toaletowym
Miał ktoś tak ?
 
reklama
A ja myślałam że go buntuja przeciwko tobie,, sorki
Wiesz ale jak ma takie nerwy to np niech drzewo porobię
On musi gdzieś ta złość rozładować
No wiem ale on sie nie przyzna, ze go to nurtuje te chorubska... no a widac, ze tak jest szzegolnie, ze ostatnio z mama coraz gohzej... eh co zrobic moja nerwica sie zaz3la wlasnie jak zdiagnozowali raka tesciowej okolo 3 lata temu... ja mam nerwice 2 lata taka mocna ale juz przed mialam pierwsze symptomy... :/
 
A jak sie dzisiaj czujecie ogolnie? :)
Dziewczyny byłam wczoraj u gina z tym tak y to powiedzieć brozowym sluzem na papierze toaletowym. Zrobił badanie,, pobrał cytologię i zrobił usg
Piękny zarodek :)
Idealnie usg zgadza się z ostatnią miesiączka co do dnia
Dostałam luteine dopochwowo 2x1 tabletkę 100mg,, do tego witaminy mam kupić i kwas foliowy cały czas brać
Ale zauważyłam że ja mam tą wydzielina brozowa tylko na papierze i tylko 2 x dziennie po wysiłku tzn leżę cały dzień ale chodzi mi o wysiłek np kichne,, po wyróżnieniu a mam straszne zaparcia
Teraz mam do gina za 3 tygodnie
I kurde martwi mnie to bo wkładka czysta a ta brozowa wydzielina jest tylko 2xdziennie na papierze toaletowym
Miał ktoś tak ?
Na pewno to jescze za szybko zeby luteina nawet zaczela dzialac... pozekaj z 2 tygodnie czy te brudzenia ustapia to moze nawet tyle potrwac z tego co wiem...
 
No wiem ale on sie nie przyzna, ze go to nurtuje te chorubska... no a widac, ze tak jest szzegolnie, ze ostatnio z mama coraz gohzej... eh co zrobic moja nerwica sie zaz3la wlasnie jak zdiagnozowali raka tesciowej okolo 3 lata temu... ja mam nerwice 2 lata taka mocna ale juz przed mialam pierwsze symptomy... :/
Ale musisz z nim może szczerze pogadać bo na dłuższą metę to nie zda egzaminu
Wykonczycie się nawzajem
Ja też mam chora mamę co prawda to nie rąk ale ma przewlekła ciężka chorobę non stop trafia na Oiom i ratują ja tam przez miesiąc i mówią że za każdym razem jakimś cudem wraca do żywych, w każdej chwili grozi jej też nowotwór
Więc też ciężko
 
A jak sie dzisiaj czujecie ogolnie? :)

Na pewno to jescze za szybko zeby luteina nawet zaczela dzialac... pozekaj z 2 tygodnie czy te brudzenia ustapia to moze nawet tyle potrwac z tego co wiem...
Wiesz to jest dziwne bo to tylko na papierze nam po no głupim kichnięciu :(
I tylko 2 x dziennie
Dziwne dla mnie
Leżę już mnie tyłek boli
Od wczoraj jestem w domu sama no nie licząc psa i kota bo mąż z córką pojechali na 2 dni na to szkolenie z karate
 
Wiesz to jest dziwne bo to tylko na papierze nam po no głupim kichnięciu :(
I tylko 2 x dziennie
Dziwne dla mnie
Leżę już mnie tyłek boli
Od wczoraj jestem w domu sama no nie licząc psa i kota bo mąż z córką pojechali na 2 dni na to szkolenie z karate
Zwierzeta pomagaja w nerwicy czy przeszkadzaja? :D nir mam zadnego chcialabym psa lub kota ale boje sie, ze bedzie mnie wkurzac itp.... ;)
 
Zwierzeta pomagaja w nerwicy czy przeszkadzaja? :D nir mam zadnego chcialabym psa lub kota ale boje sie, ze bedzie mnie wkurzac itp.... ;)
Wiesz psa mam od 6 lat, nieraz mnie wkurza bo co tylko usłyszy to szczęka jak głupi i wtedy mnie szlak trafia ale ogólnie jest spoko
Mam Yorka z hodowli ze względu na córki alergie
No i kota rok temu przygarnelam bo ktoś nam podrzucił i żal mi się zrobiło
Kot jest cudny o ile nie zostawia kupy klakow które wszędzie fruwaja i to mnie wkurza ale co zrobić !!?
No i jak wzięłam kota to się okazało że mam mega alergie na niego ale to już rok i coraz lepiej jest
Nie mogę myć kuwety z racji ciąży więc mąż to robi :) no i teraz jak jestem w ciąży staram się nie zbliżać do kota w sensie głaskanie i zabaw co by nie skończyło się podrapaniem
 
Dziewczyny a u mnie dosłownie tragedia , przez dwa dni spałam może z 3 h, chodzę jak zombie , mam ataki paniki, Edzik36 tobie też się tak zrobiło pod koniec że ci się pogorszyła nerwica prawda ? Ja zacznę teraz 37 tydzień i to jest chyba największy kryzys jaki miałam , boję się że pod koniec teraz coś się stanie Dzieckiem , jutro jadę znowu ktg zrobić bo lekarz powiedział że ktg daje gwarancję że przez tydzień napewno nic nie stanie się dziecku , dlatego jadę jutro bo mija tydzień od ostatniego. Wesele super , ale wróciłam o 1 z niego , dzien wcześniej prawie nie spałam , kładę się i dupa , o 6 rano dopiero zasnęłam, musiałam ugryźć trochę tabletki. I cały dzień problemy z oddychaniem i mega stres , masakra jakaś !!!! Teraz ja mam myśli że trafię donpdyhiatryka jeszcze przed końcem :( w wtorek pójdę chyba do psychiatry się pożalić i uspokoić.
 
Co do zwierząt mam kota i psa , i dzięki nim przetrwałam ta ciążę, w moje bezsenne noce kot zazwyczaj spał gdzieś przy mnie i jak się denerwuje to go glaskam go w nocy i przez dzień , ginekolog powiedział że od kota BARDZO trudno zarazić jest się toxo , że kobiety zarażają sie mięsem, albo nie umytymi warzywami, od kota to jest bardzo małe prawdopodobieństwo , ale oczywiście lepiej go nie całować w pyszczek zabardzo .
 
reklama
Ja caly dzien spedzilam calkiem ok a teraz znowu dopsdly mnie mysli zle macalam mlodemu te wezly wydaja mi sie ogromniaste... grr ja chce zeby on zyl szczesliwie bez chorob tylko tyle nawet o siebie sie nie martwie jak dochodzi do mnie, ze mogloby mu cos byc... oczko moje w glowie...
 
Do góry