reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
O boże ja mam dopiero 16+5 a gdzie tam do końca :-(
Zleci Ci ;) ja trafiłam na forum jeszcze wcześniej i dotrwałam do końcówki!
Ja brałam sertralinę już od 14tc, zaczynałam od pół tabletki 0,25mg więc maleńka dawka. Po 3 tygodniach 0.50mg. Zawsze trzeba trochę czasu aż lek się rozkręci. Niestety sama psychoterapia nie pomagała mi. Mimo że chodziłam indywidualnie.
 
No tak CC planowane robią zazwyczaj w 38 tc... Ja będę miała 38 i 3 dzień. No ja pierwszego urodziłam w 42 tyg właśnie i przez wywoływanie eh :/ ja Ci współczuję bo już mam tak dosc, że SB nie wyobrażasz noga mnei boli że spać w nocy nie mogę brzuch mi już leży na kolanach... Do tego jestem chora zaś i antybiotyk biorę kolejny aaa masakra...
Teraz zaczynam żałować, że nie starałam się o to zaświadczenie do cc. Sam poród przestał mnie przerażać, gorzej z byciem w ciąży dodatkowe 2tygodnie. Nie dość, że ciągle coś mnie boli, to fiksuje czy z małą ok. Cały czas się skupiam na jej ruchach, spać nie mogę bo mi niewygodnie no i mam pełno myśli. Ostatnio nawet kołatanie serca mnie dopadło, pewnie ze stresu ehh.
 
Nie tylko ten sastium.....pytałam o hydro to powiedział że nie wolno w ciąży.... Po pierwszej tabletce jest gorzej niż wczoraj...lęki większe...robi mi się słabo....ale podobno to normalne...
Co lekarz to inna opinia. Mój mówił, że hydro bezpieczna w ciąży. Jak w szpitalu leżałam, to też mówili że bezpieczna i nawet kobiety dostawały jak np spać nie mogły.
3mam kciuki żeby Ci lek szybko pomógł. Na początku parę dni może być gorszych, ale potem już tylko lepiej.
Wypisali Cię ze szpitala czy Cię trzymają? Jak z apetytem?
 
Co lekarz to inna opinia. Mój mówił, że hydro bezpieczna w ciąży. Jak w szpitalu leżałam, to też mówili że bezpieczna i nawet kobiety dostawały jak np spać nie mogły.
3mam kciuki żeby Ci lek szybko pomógł. Na początku parę dni może być gorszych, ale potem już tylko lepiej.
Wypisali Cię ze szpitala czy Cię trzymają? Jak z apetytem?
Czuję się gorzej.....mam nadzieję że szybko przejedzie....leki i wymioty większe....w szpitalu jeszcze....jakoś tu bezpieczniej się czuję...mam powiedzieć jak będę chciała do domu....
 
Dziewczyny trzymajcie sie i nie bojcie sie tak bardzo brac tabletek. Ja jestem na lekach juz wiele lat i z mlodsza corką bralam w ciazy i przy karmieniu. Nie wyobeazam sobie sie tak masakrowac cala ciaze. Ale w pierwszej ciazy stwierdzilam ze będę silna i dam rade. Odstawilam wszystko i bylo okropnie. Poza tym nic nie dzialalo jak chcialam wrocic do leków. Sluchajcie swoich lekarzy i bedzie dobrze!!!
 
No widzicie mój lekarz stwierdził że mam za młoda ciążę na branie tabletek i kazał iść na psychoterapię i codziennie min raz słuchać treningu autogennego Schulza. Bywało gorzej więc jakoś funkcjonuje. Najgorsze że jestem jak wrak człowieka. Najchętniej bym tylko spała i dokucza mi żołądek (mdłości, zgaga taki ogólny dyskomfort)(ogólnie to mi brzuch urósł właśnie w okolicy żołądka) i się zastanawiam czy tak poprostu przechodzę ciążę czy to już moje zaburzenia lękowe
 
No widzicie mój lekarz stwierdził że mam za młoda ciążę na branie tabletek i kazał iść na psychoterapię i codziennie min raz słuchać treningu autogennego Schulza. Bywało gorzej więc jakoś funkcjonuje. Najgorsze że jestem jak wrak człowieka. Najchętniej bym tylko spała i dokucza mi żołądek (mdłości, zgaga taki ogólny dyskomfort)(ogólnie to mi brzuch urósł właśnie w okolicy żołądka) i się zastanawiam czy tak poprostu przechodzę ciążę czy to już moje zaburzenia lękowe
Ja jestem w 14tyg i 2 dniu...lekarz powiedział że sama psychoterapia nie pomoże i dał leki....biorę dopiero 2 dzień....na razie jest gorzej...ale mowią że to pierwsze dni tylko....powiedział że większe ryzyko straty dziecka jest przy tych nerwach i lękach niż po tabletkach....
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie sie i nie bojcie sie tak bardzo brac tabletek. Ja jestem na lekach juz wiele lat i z mlodsza corką bralam w ciazy i przy karmieniu. Nie wyobeazam sobie sie tak masakrowac cala ciaze. Ale w pierwszej ciazy stwierdzilam ze będę silna i dam rade. Odstawilam wszystko i bylo okropnie. Poza tym nic nie dzialalo jak chcialam wrocic do leków. Sluchajcie swoich lekarzy i bedzie dobrze!!!
A jaki lek brałaś? Sertralinę też? I przy karmieniu jaką dawkę?
bo ja teraz minimalną biorę tzn 0,25mg i czuje się gorzej. A chcę karmić i stąd taka mała dawka.
 
Do góry