reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej. Dawno nie zaglądałam i widzę że już kilka mamusi przybyło. W zeszłym tygodniu byłam u mojego psychiatry bo znowu mi te niepokoje wróciły. Nie przepisał mi leków bo stwierdził że 15 16 tydzień to jeszcze mała ciąża i lepiej nie. Zalecił mi psychoterapię. Ale z niej zrezygnowałam. Wizja 3 godzinnego spotkania grupowego mnie nie zachęciła. Pewnie wrócę do niego bo jestem jak wrak człowieka. Nic mi się nie chce, źle się czuje i najchętniej bym tylko leżała
Ale mam załatwione u psychiatry że mi wypisze skierowanie na CC. A wy jak będziecie rodzić? Ktoś tu miał takie zaświadczenie. Kiedy muszę dostarczyć gin?

Ja też CC, mój gin poprosił o takie zaświadczenie na kolejną wizytę czyli to będzie 31 tydz

Roza a czemu juz w 38tc cesarka? Ja własnie jestem 38t5d i czekam na poród jak zbawienie...a tu żadnych oznak, nic. Nie mam zaświadczenia, jak wszystko ok będzie, to urodzę sn. Chociaż jestem przerażona myślą, że np dopiero w 42tc urodzę, bo nic się nie zadzieje wcześniej. Nie chcę być w ciąży kolejne 3 tygodnie :(:-( :(

ja też będę mieć cc w 38 tyg. Planową cesarkę tak robią.

Reese co u Ciebie? Jak się czujesz?
Mam nadzieję, że lek działa i wróciłaś do normalności!:)

u mnie kiepsko. Sertralina mi jedynie podniosła nastrój, tak, że zaczęłam jeść i kupiłam rzeczy dla dziecka, niestety objawy lękowe coraz gorsze. Każde wyjście z domu to tętno w kosmos skacze. Poza tym sertralina wręcz mi szkodzi, jestem po każdej tabletce jak naćpana, osłabiona, czuje się kilka godzin jak wrak. Ewidentnie źle toleruję tą substancję. Dlatego mój gin powiedział, że nie powinnam rodzić naturalnie tylko zrobimy cc
 
reklama
Reese ja się tak czuję bez leków. Jestem wrakiem. Siedzę tylko w domu. Najchętniej leżę. Zwroty głowy duszności i normalnie jakbym nogi z waty miala
 
Jeszcze mam pytanie co macie napisane w tym zaświadczeniu. Mi w poprzedniej ciąży psychiatra napisał mi że wydaje mu się najlepszym rozwiązaniem CC i moja gin tego nie uznała
 
Reese ja się tak czuję bez leków. Jestem wrakiem. Siedzę tylko w domu. Najchętniej leżę. Zwroty głowy duszności i normalnie jakbym nogi z waty miala

bez leku mam jeszcze gorzej.....

Jeszcze mam pytanie co macie napisane w tym zaświadczeniu. Mi w poprzedniej ciąży psychiatra napisał mi że wydaje mu się najlepszym rozwiązaniem CC i moja gin tego nie uznała

Ja mam wizytę u psychiatry 4 lutego więc jeszcze nie wiem co tam napisze, ale zapewne, że silne stany lękowe mam
 
Ile czasu minie zanim lek zacznie działać....jest coraz gorzej....wszystkie mięśni zaciśnięte...spać nie mogę...jeść nie mogę.....wymioty przed każdą próbą jedzenia......
 
reklama
Teraz zaczynam żałować, że nie starałam się o to zaświadczenie do cc. Sam poród przestał mnie przerażać, gorzej z byciem w ciąży dodatkowe 2tygodnie. Nie dość, że ciągle coś mnie boli, to fiksuje czy z małą ok. Cały czas się skupiam na jej ruchach, spać nie mogę bo mi niewygodnie no i mam pełno myśli. Ostatnio nawet kołatanie serca mnie dopadło, pewnie ze stresu ehh.
No dokładnie może idź jeszcze do psychiatry i załatw sobie na wypadek wywoływania bo wywoływanie porodu jest straszne.... I bóle okropne itp...tzn jak uważasz ja mówię z własnej perspektywy, ja też już nie mogę wytrzymać szczególnie ten kaszel mnie męczy już mam wszystkiego dość całą noc nieprzespana wzięłam supremum z desperacji a w ciąży nie można :( teraz się boje o malego
 
Do góry