reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Hejka! U mnie nerwy od samego rana. Już w nocy nie spałam za dobrze a to dlatego że mąż był na nocnej zmianie. Stwierdzam że jestem od niego uzależniona. Dziś nawet spacerku nie będzie bo pada od samego rana
 
Hej Dasia. Ja tez biore asertin i propranolol na kołatanie serca. Dlugo juz leczysz sie na nerwice? Ja od 10 lat

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, dopiero od 2 lat. Wcześniej jakoś tak tylko doraźnie, ale pierwsze sygnały były już w liceum (mam 39lat).
4 lata temu życie mnie przerosło, depresja,myśli samobójcze, jeszcze raz dałam radę sama. Na chwilę. Rok później poszłam do psychiatry. Dopiero. Ale jak zaczęłam lepiej funkcjonować to dostałam udaru, po którym wylądowałam na pół roku na oddziale dziennym psychiatrycznym. W grudniu było duże ryzyko,że zaszłam w ciążę, a biorę mnóstwo leków, wiec zdecydowałam o rezygnacji z antydepresantów, na wszelki wypadek. W ciążę wtedy nie zaszłam, ale do leków nie wróciłam.
I teraz bije się z myślami czy nie lepiej dla dziecka jeśli będę bardziej wyciszona... nie chodzi o zwykłe ciążowe huśtawki nastrojów.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Boli mnie głowa i trzęsie nerwowo, a ciśnienie 127/80 i co na to powiecie.... Te poranki są okropne!!! Wstajemy i do przedszkola [emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zazdroszczę, miałam taki klimat w drugiej ciąży, starszy syn miał wtedy 4 lata. Jestem z Tobą [emoji123][emoji123][emoji123]
Teraz pod tym kątem luz, 17 i 12 lat [emoji12]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Dasia a teraz w którym jestes tyg? Ja mam prawie 38 lat i jestem w pierszej ciąży i chyba ostatniej. Od samego początku były problemy a ja tak sobie wszystko wzięłam do serca że w 20 tyg. dopadł mnie jakiś dziwny stan. Lęki, panika, problemy ze snem. Teraz wiem że to nerwica.
 
Ja mam nerwice lękową tez kilka lat pierwsze objawy miałam 10 lat temu w ciazy z córką były to nocne lęki połaczone z przyspieszonym biciem serca i takim dziwnym szumem jakby mi uszy przytkało brrr
Potem tez róznie bywało w ciazy z najmłodszym parę razy dopadł mnie lęk byłam nawet z tym w szpitalu dostałam wtedy jakies leki uspokajajace do tego terapia w takim specjalnym pokoju relaksacyjnym u nas maja taki na oddziale.
 
Anek rozumiem że twoja nerwica zaczęła się w ciąży tak jak u mnie? Ja mam nadzieję że po porodzie stany lękowe miną.
 
reklama
Dasia przepraszam że pytam a udar miałaś z powodu ciśnienia czy była inna przyczyna?
Udar był niedokrwienny.
Diagnoza po 8 miesiącach: połączenie długotrwałego stresu (długo nie leczonego), z arytmia, antykoncepcją i zawężoną żyłą w karku. Ciśnienie mam niskie.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Do góry