reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny karta ciąży zostaje u lekarza? Zastanawiam się nad tym czy czekać na wizytę do lekarza u którego chciałabym prowadzić ciążę. Wolny termin dopiero na 30.04. Czy iść wcześniej?
 
Dziewczyny karta ciąży zostaje u lekarza? Zastanawiam się nad tym czy czekać na wizytę do lekarza u którego chciałabym prowadzić ciążę. Wolny termin dopiero na 30.04. Czy iść wcześniej?
Karta ciąży jest dla Ciebie i powinno się ja nosić przy sobie :) co do wizyty u lekarza to chyba zalezy od Twojej cierpliwości, ja bym chyba nie wytrzymała jeszcze ponad miesiąc :p ja musiałam isc wcześniej tez po luteinę
 
Dziewczyny karta ciąży zostaje u lekarza? Zastanawiam się nad tym czy czekać na wizytę do lekarza u którego chciałabym prowadzić ciążę. Wolny termin dopiero na 30.04. Czy iść wcześniej?

Do lekarza mozesz isc sobie wczesniej, a karte ciazy zalozy Ci juz ten ktory bedzie Cie prowadzil. Mi zalozyli dopiero w 11 tygodniu. No i najlepiej isc jesli nic sie nie dzieje i nie potrzebujesz l4 okolo 7-8 tydzien. Jak juz będzie serce, zeby wczesniej sie nie denerwowac....
 
Do lekarza mozesz isc sobie wczesniej, a karte ciazy zalozy Ci juz ten ktory bedzie Cie prowadzil. Mi zalozyli dopiero w 11 tygodniu. No i najlepiej isc jesli nic sie nie dzieje i nie potrzebujesz l4 okolo 7-8 tydzien. Jak juz będzie serce, zeby wczesniej sie nie denerwowac....
Dzięki :D
 
Dziewczyny karta ciąży zostaje u lekarza? Zastanawiam się nad tym czy czekać na wizytę do lekarza u którego chciałabym prowadzić ciążę. Wolny termin dopiero na 30.04. Czy iść wcześniej?
Jeśli komuś zależy na becikowym kartę ciąży należy mieć wypisaną do 10tc (albo inny dowód, że jest się pod opieką lekarską już od tego czasu) ;)
 
reklama
Jeśli komuś zależy na becikowym kartę ciąży należy mieć wypisaną do 10tc (albo inny dowód, że jest się pod opieką lekarską już od tego czasu) ;)

Wystarczy zaświadczenie, ze odbylo sie wizyte. Duzo lekarzy zanim nie widac serca, karty nie chce zakladac.
 
Do góry