reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny, odstawiłam Elicee. Najpierw przez 3 miesiące dawka z 10mg na 5mg, później 2,5mg dwa dni. Dwa dni było super, żadnych objawów odstawiennych. Teraz przechodzą mi prady przez glowe. Takie dziwne uczucie. Czy któraś miała coś podobnego po odstawieniu ssri? Czekam na wizytę u swojej Pani Dr ale może Wy mi powiecie z doświadczenia czy tak miałyscie?
 
reklama
Dziewczyny, odstawiłam Elicee. Najpierw przez 3 miesiące dawka z 10mg na 5mg, później 2,5mg dwa dni. Dwa dni było super, żadnych objawów odstawiennych. Teraz przechodzą mi prady przez glowe. Takie dziwne uczucie. Czy któraś miała coś podobnego po odstawieniu ssri? Czekam na wizytę u swojej Pani Dr ale może Wy mi powiecie z doświadczenia czy tak miałyscie?
Wiesz co elicea to jest taki lek który nie znika z organizmu od razu ze jak odstawisz to już następnego dnia jej nie ma we krwi (chodzi o okres półtrwania leku). Wydaje mi się ze ona znika zupełnie po 72 h od przyjęcia ostatniej dawki. Obserwuj się dalej, jakieś drobne objawy odstawienne niestety mogą się pojawić choć mój lekarz tez twierdził ze te 2,5 mg to praktycznie nic
 
Wiesz co elicea to jest taki lek który nie znika z organizmu od razu ze jak odstawisz to już następnego dnia jej nie ma we krwi (chodzi o okres półtrwania leku). Wydaje mi się ze ona znika zupełnie po 72 h od przyjęcia ostatniej dawki. Obserwuj się dalej, jakieś drobne objawy odstawienne niestety mogą się pojawić choć mój lekarz tez twierdził ze te 2,5 mg to praktycznie nic
Ola a Ty bierzesz czy zostawiłaś? Bo już nie pamiętam:/
 
Wiesz co elicea to jest taki lek który nie znika z organizmu od razu ze jak odstawisz to już następnego dnia jej nie ma we krwi (chodzi o okres półtrwania leku). Wydaje mi się ze ona znika zupełnie po 72 h od przyjęcia ostatniej dawki. Obserwuj się dalej, jakieś drobne objawy odstawienne niestety mogą się pojawić choć mój lekarz tez twierdził ze te 2,5 mg to praktycznie nic
To jest typowy objaw odstawienny te prądy.
 
Ola a Ty bierzesz czy zostawiłaś? Bo już nie pamiętam:/
Ja brałam elicee wcześniej (2 razy odstawiałam ale ostatecznie musiałam do niej wrócić) po 3 odstawieniu zaszłam w ciąże ale niestety poroniłam i wtedy jak poszłam do lekarza to mi zasugerowała bym spróbowała z asentra. Dostałam dawkę 50 mg. Jakieś 1,5 tyg temu zeszłam na 25 mg a teraz próbuje jeszcze te pół tabletki dzielić na pół... całkiem odstawiać nie chce
 
reklama
Do góry