reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
nie....biorę na tarczyce bo to ona powoduje .....kardiolog powiedział że nie powinnam czuć tego.....a tobie że wypada ci zastawka??
Tak kardiolog mi powiedział. Badania wyszły ok, podobno taki defekt kosmetyczny, daje nieprzyjemne odczucia. U mnie wywołuje niepokój :/ endo kazał brać doraźnie propranolol. Ale jestem dopiero w 6tc więc nie biorę nic
 
Tak kardiolog mi powiedział. Badania wyszły ok, podobno taki defekt kosmetyczny, daje nieprzyjemne odczucia. U mnie wywołuje niepokój :/ endo kazał brać doraźnie propranolol. Ale jestem dopiero w 6tc więc nie biorę nic
Ja mam taką zastawke. Nawet nie tyle wypada co się ugina i jest niewielka fala zwrotna. To nie jest wada tylko właśnie defekt kosmetyczny. Miewam skurcze dodatkowe. Nie zwracam na nie uwagi. Biorę magnez cały czas i ograniczam kofeinę
 
reklama
I to twardnienie przyczyna sie do skracania szyjki??? Qzwa to co powinnam zrobic bo jestem kłębkiem nerwow i momentalnie twardy brzuch...i to takie bledne kolo...
Uspokój się i czytaj ze zrozumieniem, już to było napisane :D Jeszcze raz - twardnienie jest niebezpieczne, gdy towarzyszy mu ból, krwawienie, trwa dłużej niż minutę mimo zmiany pozycji i pojawia się często. Macica to mięsień i musi ćwiczyć. Szyjka skraca się z wielu powodów, ale nie od 'zdrowych' twardnień.
 
Do góry