reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Uspokój się i czytaj ze zrozumieniem, już to było napisane :D Jeszcze raz - twardnienie jest niebezpieczne, gdy towarzyszy mu ból, krwawienie, trwa dłużej niż minutę mimo zmiany pozycji i pojawia się często. Macica to mięsień i musi ćwiczyć. Szyjka skraca się z wielu powodów, ale nie od 'zdrowych' twardnień.
Raczej wszystko zrozumialam tylko, ze moje twardnienie jest ze stresu i raczej do tych "zdrowych" nie nalezy, coraz czesciej go mam bo coraz czesciej mnie dopada nerwica... trwa dlugo bez krwawień i bez bólu.
 
reklama
Raczej wszystko zrozumialam tylko, ze moje twardnienie jest ze stresu i raczej do tych "zdrowych" nie nalezy, coraz czesciej go mam bo coraz czesciej mnie dopada nerwica... trwa dlugo bez krwawień i bez bólu.
W takim razie musisz jakoś dotrwać do wizyty, oby gin miał dla Ciebie dobre wiadomości ;) Miałam twardnienia od 23tc, pielęgniarki miały mnie dość, gdy im tyłek nimi zawracałam. Skończyły się wraz z założeniem krążka, jak wyluzowałam.
 
Trwa dlugo czyli ile ? I jak czesto jest na dobe ? Kiedy masz wizyte u lekarza ?
Nawet pare h, jak raz sie zacznie to 3ma caly czas , jak leze to nie czuje ale jak wstane to jak kamien brzuch. Wczoraj mialam szyjka sie skrócila. Zalecil lezenie zwiekszyl luteine magnez duphaston i objawowo relanium, jak nie pomoze to pessar.
 
Nawet pare h, jak raz sie zacznie to 3ma caly czas , jak leze to nie czuje ale jak wstane to jak kamien brzuch. Wczoraj mialam szyjka sie skrócila. Zalecil lezenie zwiekszyl luteine magnez duphaston i objawowo relanium, jak nie pomoze to pessar.

Ktory tydzień i ile cm ma ta szyjka teraz ?
Spokojnie najwyzej pessar. Dziewczyny po nim jeszcze przenosza ciaze...
 
Ktory tydzień i ile cm ma ta szyjka teraz ?
Spokojnie najwyzej pessar. Dziewczyny po nim jeszcze przenosza ciaze...
Pewnie, że tak, jeszcze w grudniu słyszałam od s*k w szpitalu (nie wiem jak takie osoby mogą nazywać siebie pielęgniarkami), że cudem będzie, jeśli dotrwam w dwupaku do 28tc, a w ten poniedziałek będę mogła cieszyć się z donoszonej ciąży.
 
Pewnie, że tak, jeszcze w grudniu słyszałam od s*k w szpitalu (nie wiem jak takie osoby mogą nazywać siebie pielęgniarkami), że cudem będzie, jeśli dotrwam w dwupaku do 28tc, a w ten poniedziałek będę mogła cieszyć się z donoszonej ciąży.

Juz bedzie 37t. Super. U mnie zaczal.sie 39 i juz to czekanie mnie wykancza. Wszystko boli jakby mnie mialo rozerwac
 
reklama
Nawet pare h, jak raz sie zacznie to 3ma caly czas , jak leze to nie czuje ale jak wstane to jak kamien brzuch. Wczoraj mialam szyjka sie skrócila. Zalecil lezenie zwiekszyl luteine magnez duphaston i objawowo relanium, jak nie pomoze to pessar.


ja tak mam od dawna... od 30 tygodnia, lekarz mnie pytał czy zawsze mam taki napięty brzuch, potwierdziłam, zbadał szyjkę, ale u mnie jest ok, kazał brać magnez i to tyle
 
Do góry