reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Dziewczyny ja mam objawy ciąży dozłudzenia przypominające te nerwicowe ;) zwalam wszystko na ciążę i mam nadzieję dotrwać bez leków :) wezmę receptę w razie czego od mojej dr. Kiedyś nosiłam xanax w torbie ale nigdy nie wzięłam. Sama świadomość że go mam dawała mi wystarczające poczucie bezpieczeństwa :)
Ja tez zawsze mam przy sobie cos w razie awarii.. a chodzisz do pracy czy jesteś na zwolnieniu?
 
reklama
Chodzę:) planuje do czerwca, bo później mam wakacje. Od września już bym l4 wzięła. A Ty?
Jeszcze tak nie myślałam co z praca, na razie byłam tydzień na zwolnieniu bo kiepsko się czułam (mdłości, wymioty) ale już wróciłam do pracy. Pewnie tak do końca czerwca bym chciała pracować a potem to już chyba nie :) jak wszystko będzie git to termin mam na 29.10
 
To już taka dawka która powinna trochę pomoc, ale może warto pomyśleć o zwiększeniu. Najgorzej ze Ty jesteś w takim momencie ze właściwie zaraz powinnaś zmniejszać bo tak zalecają lekarze przed porodem. Pewnie dasz radę wytrzymać już do porodu ale jak po nie będzie poprawy to rozważ większa dawkę
moja psychiatra nic nie mowiła mi na temat odstawiania leku do porodu,
To już taka dawka która powinna trochę pomoc, ale może warto pomyśleć o zwiększeniu. Najgorzej ze Ty jesteś w takim momencie ze właściwie zaraz powinnaś zmniejszać bo tak zalecają lekarze przed porodem. Pewnie dasz radę wytrzymać już do porodu ale jak po nie będzie poprawy to rozważ większa dawkę
Czasami lekarze zalecają też aby nie odstawiać, ja już sama nie wiem bo wszystko wydaje mi się takie trudne i boję się, że po porodzie będzie gorzej i że nie będę mogla w takiej depresji zajmować się dzieckiem. Czuję się jakbym była w innej skórze i to cholerstwo nie pozwala mi normalnie funkcjonować
 
moja psychiatra nic nie mowiła mi na temat odstawiania leku do porodu,
Czasami lekarze zalecają też aby nie odstawiać, ja już sama nie wiem bo wszystko wydaje mi się takie trudne i boję się, że po porodzie będzie gorzej i że nie będę mogla w takiej depresji zajmować się dzieckiem. Czuję się jakbym była w innej skórze i to cholerstwo nie pozwala mi normalnie funkcjonować
Ja też mam czasem uczucie jakbym stała obok. Raz jest przez cały dzień, raz chwilę a czasem w ogóle.
 
reklama
Czesc dziewczyny! Powiem Wam ze poki co, czas jakos przyspieszyl. Doskonale czuje ruchy malucha (20tc). Płci nadal nie znam ale to nic, wyczekiwanie naprawde jest ekscytujace! Pogoda jutro ma byc fatalana ale weekend znowu zapowiada sie obiecujaco, takze byle do weekendu!
 
Do góry