reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej Dasia! Ja jestem w 32 tyg.ciąży. Moj ginekolog nie był chętny przepisać mi leków na moje lęki. Przepisał mi relanium. Wzięłam więc sprawy w swoje ręce i poszłam do psychiatry. Przepisała mi asertin. Bardzo dużo dziewczyn w ciąży go bierze. Mi osobiście pomógł, choć ciągle nie jest idealnie. Ale naprawdę było ze mną źle. Kompletnie nie mogłam spać, budziły mnie straszne lęki. Więc może warto byłoby iść do psychiatry.
 
reklama
Hej Dasia! Ja jestem w 32 tyg.ciąży. Moj ginekolog nie był chętny przepisać mi leków na moje lęki. Przepisał mi relanium. Wzięłam więc sprawy w swoje ręce i poszłam do psychiatry. Przepisała mi asertin. Bardzo dużo dziewczyn w ciąży go bierze. Mi osobiście pomógł, choć ciągle nie jest idealnie. Ale naprawdę było ze mną źle. Kompletnie nie mogłam spać, budziły mnie straszne lęki. Więc może warto byłoby iść do psychiatry.
Chyba się przejdę, byłam u mojej 2 tyg temu,ale wtedy nie wiedziałam jeszcze,że jestem w ciąży [emoji5]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Dasia nikt ci nie zagwarantuje że dany lek jest bezpieczny w ciąży ale sertralina jest najmniej inwazyjna. Podobnie jak Gosia, czuję się po asertinie lepiej ale nie idealnie, trochę wyciszył emocje. Moja psychiatra uznała, że w dzisiejszych czasach to nie wiadomo co jest bardziej szkodliwe, jedzenie napakowane chemią czy seretonina w ciąży.
Gosiu a jak w poniedziałek byłaś u psychiatry, to co mówił o odstawieniu?
 
Justi trochę się właśnie o to martwuę. Zapytała mnie kiedy mam termin porodu. Stwierdziła że jeszcze sporo czasu ale ja się martwię o to że mogę przecież wcześniej urodzić. Następną wizytę mam 20 marca ale jak będą widoki na wcześniejszy poród to pójdę do niej prywatnie wcześniej. Najpierw trzeba zmniejszyć dawkę. Powiedziała mi też że jakbym chciała to może mi wypisać zaświadczenie żeby mi cesarkę zrobili. W sumie to nie zdecydowałam co do formy rodzenia. Justi a przypomnij mi jak tobie psychiatra kazała odstawiać asertin
 
Gosiu w 35 tygodniu mam zmniejszyć dawkę.... w 37 tygodniu odstawić...
Dziewczyny od wczoraj ciągle płaczę....Nie mogę powstrzymać łez, obwiniam się że tak się czuję, że mam takie myśli, że nie dam rady urodzić i wychować synka. Czuję się strasznie samotna w moim stanie. Nikt nie jest w stanie je zdjąć że mnie tego ciężaru.
Może ta huśtawka nastrojów to wina hormonów. U mnie dzisiaj deszczowo więc nawet na spacer nie wyjadę, poza tym biorę antybiotyk.
 
Hej,a ja znowu w nocy atrakcje, zgaga, wymioty, walenie serducha no i głowa boląca. Po godzinie mija ale co mnie ta godzina umeczy to moje, a zaczęło się od tej wizyty w galerii... Rano też obudziłam się wystraszona- nie wiem co to jest,a do lekarza dopiero 7marca idę. Macie tak?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawo ja też czasem budzę się ze strachem. Jak w nocy serce zaczyna mi szybcieh bić staram się głęboko oddychać. Spróbuj
 
Justi hormony na pewbo robią swoje ja od tamtej soboty jeszcze nie płakałam. Nastroj mam nawet dobry. Oby nie zapeszyć. Mnie trochę podbudowała ta książka którą mi poleciłaś. Powtarzam sobie że jest szansa na wyjście z tego cholerstwa
 
reklama
Dziewczyny ja nie chce zapeszac ale juz od 3 tygodni nie mialam napadu, fakt ze puls mam przyspieszony ale tlumacze sobie ze to przez ciążę i umiem sie opanowac i nie nakręcać. Mąż tez zadowolony bo w koncu jestem w stanie codziennie obiad ugotować [emoji6]

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry