reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Asiu zazdroszczę, chociaż ja nawet przy gorszym nastroju też staram się coś ugotować bo jakoś trzeba żyć. U mnie to jest taka sinusoida, kilka dni lepszych i kilka gorszych. Ubiegły tydzień był ok, teraz jakoś gorzej i tak wkòłko....
 
Czasami biorę taki lek na "h" ale mam go na dole,a nie chce mi się iść bo tyle co się wdrapałam do sypialni [emoji58] cały dzień walczę z tą głową nawet Apap wzięłam, może trochę poleże i będzie lepiej. Była u mnie sąsiadka i mówi że dzisiaj pogoda i ciśnienie sprzyjają takim stanom,a lepiej ma być po niedzieli.... (A my w sobotę na 30 urodziny mamy iść, nawet nie wiecie jak mnie to wkurza....)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dawo mnie hydroxyzyna nie uspakaja tylko otumania ale na kazdego dziala inaczej, moja kolezanka po jej zazyciu jest oazą spokoju. Na pewno jest to fajny lek bo nie uzależnia. ...
 
reklama
Ja się właśnie boję brać te leki bo wkurza mnie to że po nich nie powinno się kierować samochodem, a jak nie wezmę to też nie pojadę albo jadę i tłumacze sobie że nic się nie stanie. Biorę najmniejszą dawkę i mam wrażenie że to mi pomaga, Błędne koło....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry