reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny. No i moje dobre samopoczucie prysło. Przyszłam ze spaceru i uciełam sobie drzemkę. Niestety obudziłam się z takim strachem że do tej pory mnie trzyma.
 
reklama
Gosiu ta choroba jest nieprzewidywalna....ja tez obudzilam się dzisiaj z lękiem i caly czas mnie trzyma.....nie mam już chwilami siły na to wszystko, przez moment jest lepiej a potem wszystko wraca. Płakać mi się chce. ...
 
Hej justi pół nocy nie spałam ciągle budziłam się z lękiem jeszcz męża nie było to już w ogóle. Rano strach i cały czas jestem jakaś wystraszona. Zastanawiam się czy dziecko czuje moje lęki? Niestety chyba tak bo w nocy kopał jak szalony
 
Gosiu staram się tłumaczyć sobie, że dziecko tego nie odczuwa.... Mój szaleje w brzuszku z rana, dzisiaj porządnie kopał aż odczuwałam ból. O 16:30 mam wizytę u ginekologa, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
Gosiu a jak byłaś u psychiatry to jak on ocenił działanie leku?
 
Justi tym razem byłam u psychiatry na nfz więc wizyta trwała 15 minut. Zapytała mnie jak się czuję. Ogólnie to czuję się na pewno lepiej niż przed asertinem. Ale tak jak u ciebie raz czuję się dobrze by za chwilę odczuwać lęki czy strach. Jestem tym przerażona. Modlę się żeby mój synek tylko urodził się zdrowiutki to potem jakoś to będzie.
 
Hej dziewczyny. Mnie przed chwila jakos tak od srodka na twarzy i szyi takie uczucie palenia goraca zlapalo trwalo to pól minuty i serce walilo przy tym oraz czerwona na twarzy bylam. Po wszystkim momentalnie zbladłam. Nie wiem co to[emoji22] moze cisnienie skoczylo....

Sent from my LG-D290 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry