reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Justi ja ciagle mam lęki na tle tego swojego pulsu ciagle go sprawdzam i ciagle mi sie wydaje ze jest wysoki... Mi te lęki 10 lat temu wlasnie od tego sie zaczely bo dostalam goraczki i szybko mi serce zaczelo bić i tak od tamtej pory zostalo. Przestraszylam sie tego wtedy bardzo mialam zaledwie 15 lat...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej byłam dziś znowu na zakupach dla malucha. Mam już prawie wszystko. Zostało mi kupić takie drobne rzeczy. Mam już łóżeczko stoi i czeka na jaśka
 
Hej dziewczyny jak tam samopoczucie? U mnie w dzień było nawet dobrze. Teraz jakiś lęk mnie dopada. Ale staram się o nim nie myśleć, jest to trudno. Może odejdzie.
 
U mnie raz dobrze raz gorzej. Dzis obudzilam sie z bólem głowy. Jeszcze w dodatku u mnie na zewnatrz śnieżyca i temperatura spadla do zera[emoji53]

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Mnie jakoś od dwóch dni głowa nie boli.... Jutro idziemy na 30-urodziny, wielka impreza- nienawidzę tego typu atrakcji [emoji34]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem, nie lubię być w miejscu gdzie jest dużo ludzi, boję się że nie coś się stanie... A jeszcze mąż sobie wypije i będę musiała kierować.... Takie schizy nerwicowej paniusi. A i towarzystwo w większości nie moje klimaty.
Ale mała sobie urządza trening[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu ja robię problem z niczego... Kiedyś miałam takie podejście, że jeśli nie mam na coś wpływu to się tym nie przejmuje,a teraz to z pierdoły robi mi się wielki problem, martwię się o wszystkich dookoła,a ich ta moja nadgorliwość już wkurza...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry moje drogie. Nie piszę zbyt intensywnie, bo choć nerwicowo mam się całkiem dobrze to rozpoczęły się mdłosci, których nigdy nie miałam, w żadnej z poprzednich 2 ciąż (a nawet trzech, bo na tym etapie jeszcze byłam przed poronieniem). Wkurza mnie to okropnie. Ale dzięki temu nie skupiam się na lękach. Nawet przesypiam nocki,z jedną tylko króciutką przerwą o 4.
Jak czytam wasze posty, że później lęków tak narasta, to się obawiam coraz bardziej o siebie.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Hej dziewczyny! U mnie nasiliły się jakieś lęki w nocy budzę się wystraszona i muszę wstać z łóżka pooglądać telewizor. Czuję się taka ociężała bo brzuch mi bardzo urósł w ostatnich tygodniach. Nic mi się nie chce.
 
Do góry