reklama

Ciężarówki z nerwicą

anbed80

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
O jaka piękna królewna.

Ja mam to samo. Nic nie mogę zrobić w domu jak jestem sama z Małym. Chyba że uśnie. Albo dziadek zabierze na spacer. No to matka wtedy siebie ogarnia. A dom na końcu hehe.

Miłej niedzieli!
Witaj w klubie , u mnie tak samo, nawet z mężem się nie wyrabiamy ......A czas tak szybko leci...A nasz synio ma dopiero 2.5 tyg...I najlepiej śpi na raczkach ☺

reklama

Maja75

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Was wczoraj byłam wulkanem energii pracowałam i się chyba przeforsowalam .Słaba jestem ciśnienie skacze i się męczę

Sysia29

Rozwiązania
0
Witam Was wczoraj byłam wulkanem energii pracowałam i się chyba przeforsowalam .Słaba jestem ciśnienie skacze i się męczę
Ja dziś bez energii, głowa mnie boli. Nad Warszawa chmury, zapowiadają burzę więc może ciśnienie?

Reese

Rozwiązania
0
Witaj w klubie , u mnie tak samo, nawet z mężem się nie wyrabiamy ......A czas tak szybko leci...A nasz synio ma dopiero 2.5 tyg...I najlepiej śpi na raczkach
Tak dokładnie to samo mam. Mój ma już prawie 7 tygodni. I jest baaardzo wymagający. Nie lubi sam leżeć.

reklama

Angis

Rozwiązania
0
Witajcie!

Mega dawno mnie tu nie bylo, wybaczcie ze nie pisalam
Ale tyle sie dzialo... W relacji zaczelo sie okropnie psuc uslyszalam od narzeczonego ze mnie nie kocha ze czekal tylko na porod ze jego uczucie wygaslo mialam taka zalamke tyle wyryczalam i to w tak trudnym momencie. Do tego ciagle awersje do wagi ze juz powinnam wiecej schudnac po porodzie wpedzil mnie w takie kompleksy... duzo by pisac. Matka jego wyblagala zeby sie ogarnol bo totalna znieczulica na wszystko odpowiedz nie wiem....albo nie kocham Cie.Podnioslam dawke leku po konsultacji z lekarzem z 50mg na 75mg bo ta pierwsza juz byla za slaba. Do tego maly eh w nocy co 3 h sie budzi w dzien drzemki po 15 min ze 3 i to na tyle wieczorem padam. Chalpa nie ogarnieta bo nawet raz ze nie mam sily a dwa nie ma czasu. Oprocz tego chodze na terapie bardzo mi pomogla...w miedzyczasie jeszcze chrzest.. eh to tak po krotce bo maly juz wstaje:(

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019