reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
To było 7lat temu, żylaki mi się wtedy zaczęły ale oprócz tego to było dobrze. Już wtedy nie podobało mi się być w ciąży ale nie miałam żadnych jazd psychicznych- pod tym względem było super...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny padam na pysk... Wczoraj impreza, dzisiaj poprawiny,a jeszcze za kierowcę w nocy robiłam... Mąż oczywiście zwłoki ale to były nieuniknione. Nawet spokojnie to przeżyłam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak u was? Coś na trawienie by się mi przydało bo namieszalam trochę i już czuję mulenie w żołądku... Wiecie może czy Verdin można w ciąży brać?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nawet dobrze jakieś tylko małe lęki. Leniwa niedziela. Kanapa i telewizor z małą przerwą na popołudniowy spacer. Co do verdinu to nie mam pojęcia.
 
Hej dziewczyny miałam dziś fatalną noc. Co się budziłam to z wielkim lękiem, aż w końcu musialam wstać. Teraz jest tak sobie. Jestem zła bo było już tak dobrze. A co u was?
 
Gosiu ja miałam ubiegły tydzień fatalny....Mam nadzieję że ten będzie lepszy. Ciągle prześladowal mnie lęki i nastrój depresyjny.
Gosiu czy czujesz zmęczenie? Bo ja okropne, ciągle jestem przymulona, mam sińce pod oczami, a jak pójdę do sklepu to zalewa mnie pot i jest mi duszno.
 
Justi jestem potwornie zmęczona a dziś to w ogóle fatalnie się czuję nerwy, lęki i w ogóle nic mi się nie chce. Nawet na świeżym powietrzu nie odczułam ulgi. Spodziewałam się po tym asertinie o wiele więcej. Już bylo trochę lepiej i znowu problemy ze snem, dziwne lęki. Jutro mam wizytę u lekarza mam nadzieję że wszystko jest dobrze.
 
reklama
Do góry