reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziewczyny ja nie mam aż tak jak wy, bardzo wam współczuję bo wiem jak mnie męczą te moje mini- nerwy w porównaniu do waszych.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia i Justi przeniosły się na komórki więc chyba koniec pisania [emoji21][emoji54][emoji53]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem jeszcze ja:dry:niby nie mam tak lęków za często ale...np.w niedzielę przyszedł tesc z porannej mszy i powiedział ze jakaś dziewczynka zemdlała w kościele a ja miałam wysłać moją córe na południowa msze samą i spanikowałam serce zaczęło mi łomotac widziałam juz córkę jak dzieje się to samo:no: no i poszłam z nią do kościoła bo chyba bym nie przezyła jakby sama poszła.Ehh...a Wy macie to samo?
 
Trochę zdołowałam się po przeczytaniu postu o urodzeniu dziecka z autyzmem i wyciągnięciu wniosków że to przez stres i tabletki przeciwbólowe. To nie było krzepiące.
 
Hej dziewczyny! Bylam dzis u ginekologa i juz wiem ze bedzie dziewczynka[emoji5] mąż oszalał z radosci[emoji5] lęki małe mam ale juz tak mocno nie dokuczaja. Jestem dobrej myśli, dzidzia rośnie i ma sie dobrze i ja w koncu zaczęłam tyć[emoji5]

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak mało aktywna, ale ostatnio kiepski okres mam. Pierwszą ciąża,w której mam mdłości i nie ogarniam tego. Poza tym u mnie, poza moimi lekarzami nikt jeszcze nie wie, wiec na buzi uśmiech nr.5 i heja do przodu. Ciężko, tym bardziej, że bez leków, no i na dodatek okres depresyjnych się rozpoczyna, więc przy tej burzy hormonów rzekłabym "cudownie". Na szczęście dzisiaj po pracy wraca mąż, będzie nad ranem, wiec od jutra juz będę miała wsparcie. Chociaż na 10 dni [emoji5]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Super Asia! Teraz możesz już wybierać imię dla córeczki. U mnie od 2 dni kiepskie samopoczucie. Kiepsko dziś spałam. Puls mi wali. Ogolnie to jakieś mam nerwy. Trzeba iść niedługo na spacer.
 
reklama
I co Gosia, byłaś na spacerze? U mnie tak wieje , że nie wybieram się dzisiaj na dwór... Brrr

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry