reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
To tym bardziej współczuję :(
Ta pogoda też nie stała tylko ciągle się zmienia :/
No migreny to przesrana sprawa. Po ataku dochodze 3 dni do siebie. Przez ta chorobe przestalam lubic wiosne :(
Jak sie tak zastanowie to ja ze wszystkim mam problemy hehe. Kregoslup, zylaki, bola mnie stawy, mam duze problemy z zoladkiem, z sercem tez nie do konca wiadomo itp. Super jes :p
 
Iwi mam ochote przelozyc Cie przpykolano i dac klapa w tylek!!! BEDZIE GIT KOBIETO!!! :)
Wiesz co Aldi czasem by mi sie zeby ktos przelozyl mnie przez kolano. A mam pytani. Do was macie problemy z wyproznianiem sie i jak sobie radzicie bo mam z tym problem i zaczyna bolec mnie brzuch i podbrzusze moze macie jakies swoje sposoby?
 
No migreny to przesrana sprawa. Po ataku dochodze 3 dni do siebie. Przez ta chorobe przestalam lubic wiosne :(
Jak sie tak zastanowie to ja ze wszystkim mam problemy hehe. Kregoslup, zylaki, bola mnie stawy, mam duze problemy z zoladkiem, z sercem tez nie do konca wiadomo itp. Super jes :p
Okropnosc, ja w czwartek idę na masaż mam nadzieję że pomoże choć troszkę na te moje bóle pleców :) człowiek jak jest w desperacji szuka jakiegokolwiek ratunku...
Współczuję Ci tych boleści :(
 
Wiesz co Aldi czasem by mi sie zeby ktos przelozyl mnie przez kolano. A mam pytani. Do was macie problemy z wyproznianiem sie i jak sobie radzicie bo mam z tym problem i zaczyna bolec mnie brzuch i podbrzusze moze macie jakies swoje sposoby?
Wiesz Iwi jak tak ciebie słucham to naprawdę nasuwa mi stwierdzenie że tak długo nie pociagniesz. W każdym twoim poście jest tyle uzalania się nad sobą ze masakra. Słuchasz tego dicovica? Czy posluchalas raz i masz to gdzieś? To się musi wbić w twoją podświadomość. Jeśli codziennie tak mówisz mężowi to ja się nie dziwię że on ma dość. Zmień podejscie. Leki cię nie ulecza. One maskuja problem
 
Wiesz co Aldi czasem by mi sie zeby ktos przelozyl mnie przez kolano. A mam pytani. Do was macie problemy z wyproznianiem sie i jak sobie radzicie bo mam z tym problem i zaczyna bolec mnie brzuch i podbrzusze moze macie jakies swoje sposoby?
Nie. Jem dużo warzyw i owoców. A na każde śniadanie płatki owsiane z wodą i mlekiem, z orzechami i jakimś owocem.
 
Okropnosc, ja w czwartek idę na masaż mam nadzieję że pomoże choć troszkę na te moje bóle pleców :) człowiek jak jest w desperacji szuka jakiegokolwiek ratunku...
Współczuję Ci tych boleści :(
A w ktorym miejscu plecow Cie boli? Ledzwia? Masz problemy z kregoslupem?
Z bolesciami zmagam sie cale zycie - nie ma wyjscia :).
 
Wiesz co Aldi czasem by mi sie zeby ktos przelozyl mnie przez kolano. A mam pytani. Do was macie problemy z wyproznianiem sie i jak sobie radzicie bo mam z tym problem i zaczyna bolec mnie brzuch i podbrzusze moze macie jakies swoje sposoby?
Ja tez jem duzo warzyw i owocow. Pije duzo wody i staram sie regularnie jesc. Lekkie rzeczy
 
A w ktorym miejscu plecow Cie boli? Ledzwia? Masz problemy z kregoslupem?
Z bolesciami zmagam sie cale zycie - nie ma wyjscia :).
W odcinku piersiowym i bardzo często jak się zdenerwuje to bola jeszcze bardziej... robiłam rezonans i przeswietlenie i jest wszystko ok więc nie wiem co to... jakieś dziadostwo :)
 
reklama
W odcinku piersiowym i bardzo często jak się zdenerwuje to bola jeszcze bardziej... robiłam rezonans i przeswietlenie i jest wszystko ok więc nie wiem co to... jakieś dziadostwo :)
Hmmm stres musi Ci wchodzic w ten odcinek i pewnie sie plecy spinaja. Regularne rozciaganie i masaze i bedzie dobrze :)
 
Do góry