reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Witam dzisiejszy dzień był do przeżycia pomimo badan na cukier ale jakos dalam rade chyba ze względu na lepszą pogodę .Macie problemy ze sklepieniem łonowym ostatnio bardzo mnie boli jak się poloze to nie mogę wstać mój ginekolog powiedział ze tak ma być bo to trzecia ciąża.W poprzednich ciazach owszem bolało ale dopiero pod sam koniec w 8 czy 9 mc a nie w 6 masakra jak nie jedno to drugie byle przetrwać do końca z tym wszystkim....
To normalne juz przy drugiej ciazy, a co mowic przy trzeciej. Nie masz czym sie martwic.
 
reklama
Ja się czuje dobrze. mam nadzieję że jestem na ostatniej prostej z wyjściem z nerwicy. Jeśli nerwica trwa to ranki są najgorsze bo mózg jest wtedy najbardziej aktywny

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też czuję się dobrze :) coś mnie tam łapie w ciągu dnia ale się nie daję :) Każdy dzień mam dobrze zaplanowany. Dla mnie to najlepszy sposób.
 
Ja od 2 dni mam się nawet dobrze, choć to pewnie tymczasowo. Ale nie skupiam się na tym za bardzo, bo szkoda mi czasu. Wykorzystuję czas na wszystko co tylko mogę-jak najwięcej przyjemności dla mojego mózgu[emoji4] łudzę się tym, że to potem pomaga przejść przez dni "do dupy".
Najważniejsze: dziś jest fajnie, teraz jest fajnie; co będzie potem albo jutro nie wiem, więc się tym nie zajmuje.[emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Dla mnie codziennie to jest dzień walki ...walki z moimi natrectwami.chciałabym bardzo żyć normalnie. .. tak bardzo bardzo brakuje mi normalnego życia
 
Do góry