reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Psychicznie raczej lepiej,trochę doły mnie łapią ale moja terapeutka mówi,że to normalne emocje,które wyparłam i wydają mi się obce.Czasem mi słabo się robi,ale daję radę.Natręty zniknęły,tzn.czasem taki stłumiony lęk się czai,że nie wytrzymam i popełnie samobójstwo....ale ignoruje i jest ok.O tej porze co roku miewałam zawsze pogorszenie nastroju,więc zapisałam się na siłownie,ale teraz dupa bo te plecy mi dokuczają...ale za 2tyg.mam nadzieję,że ruszę z kopyta.Anncia,wiem,że natręty potrafią zatruć życie,ale ciesz się z chwil,w których są one mniejsze.Niestety ta s...tak działa....Ty bierzesz tylko escilopram?
To dobrze, że czujesz się lepiej, cieszę się:) ja czekam na chwilę, aż głową będzie całkowicie wolna od tych cholernych myśl i będę się zastanawiała jak to w ogóle było możliwe że takowe w niej siedziały. Tak biorę tylko escitalopram i to nie pełna dawkę terapeutyczna, niecały miesiąc zażywam, więc może jeszcze się dobrze nie rozkręcil, sama nie wiem, albo potrzeba większej dawki...
 
Jak sie macie dziewczyny? Ja ostatnio mam bardzo ciezkie dni, mam wrazenie ze nie daje juz rady, nie wiem co robic :( ciagle w glowie te choroby, mam wrazenie ciagle ze cos mi sie dzieje, ze cos sie wydarzy, natloki mysli, ataki paniki na ktore to relanium nie pomaga. Nie mam pomyslu jak wytrwac kolejne dni... brak sil jakos po prostu.
 
Cześć Kochana. U mnie to samo po nocach spac nie moge ale wstaje rano i zaczynam sprzątać na siłę... wychodzę na małe zakupy jedzeniowe... myje podłogi, staram się zająć czymś głowę. Nie jest lekko ale to wszystko hormony ja wieczorami pije melise
 
Cześć Kochana. U mnie to samo po nocach spac nie moge ale wstaje rano i zaczynam sprzątać na siłę... wychodzę na małe zakupy jedzeniowe... myje podłogi, staram się zająć czymś głowę. Nie jest lekko ale to wszystko hormony ja wieczorami pije melise
Ale mozesz sie skupic na tych czynnosciach w ogole? Ja jestem zalamana... tez czasem popijam melise. A w ktorym tyg jestes?
 
Ale mozesz sie skupic na tych czynnosciach w ogole? Ja jestem zalamana... tez czasem popijam melise. A w ktorym tyg jestes?
Wychodzi na to że już weszłam w 3 miesiąc. A Ty ? Uwierz, że nie jest łatwo wykonać te czynności. Ale wiem, że ja nie podniose się z łóżka to już tak zostanę. Dobrego drażni mnie chlop nawet za to że jest i do tego jeść za bardzo nie mogę
 
reklama
19 tydzien, 5 miesiac... tez mialam problemy z jedzeniem. I to spore, do teraz apetyt pozostawia wiele do zyczenia... a z czym zwiazane sa Twoje lęki? Bierzesz jakies leki?
Mam takie przerazenie ze nie wiem czy Dzidzi wytrzyma te nerwy i czy nic sie nie stanie... :(
 
Do góry