reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Hej dziewczyny. Właśnie wyszłam od Psychiatry. Ogólnie kiepsko no ale na pierwszym spotkaniu po nie wielu informacjach ode mnie, stwierdziła, że jestem depresyjna. Trochę się wkurzyłam
 
reklama
Dziewczyny ja dziś czuje się fatalnie. Jestem tak poddenerwowana, że szok. Wszystko i wszyscy mnie wkurzają. Serce wali jak oszalałe...masakra jakas. W poniedziałek znów wizyta u gina i znów nakręcam się ciśnieniem....
 
Miałam tak i nadal mam. Tylko teraz nie trwa to cały dzień, a potrafię wstać i jakoś funkcjonować, ale też nie zawsze.
Wczoraj wieczorem tak mnie rozbolał żołądek, że myślałam że wykituje. Ani rumianek, no spa, ciepły okład nic nie pomogło. Prawie całą noc nie spałam i dziś dalej mnie boli :( już nie wiem co robić, rennie też nic nie pomaga. Do tego mam dziś ostatnie usg i jestem spanikowana! A dopiero o 15.30 wizyta, od rana aż mnie mdli ze stresu.
Wczoraj skończyliśmy skręcać mebelki u małej w pokoju, dziś już piorę jej rzeczy bo mam gdzie poukładać i zamiast się cieszyć, to się przeraziłam, że coś się nie tak okaże :(
Jak u lekarza, wszystko ok?
 
ja kiepsko...dzisiaj jadę do psychiatry i omówię z nim opcje psychoterapii. Mi lek nie pomaga a wręcz mam wrażenie, że odkąd go biorę pojawił mi się lęk, a wcześniej nie miałam praktycznie wcale. Jakby za bardzo mnie pobudził lek. Dlatego możliwe, że odstawie bo czuje się gorzej jak go biorę niż przed.
Znalazłam dzisiaj taką pozycję, właśnie kliknęłam, ma świetne opinie.
Link do: Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi

tu można pobrać Link do: Bourne E. - Lęk i fobia. Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi - Pobierz pdf z Docer.pl
Kochana i jak u lekarza? Byłaś we wtorek?
 
Jak u lekarza, wszystko ok?
No okazało się, że mała ma za mały brzuszek jak na ten tydzień. Główka i reszta ok, brzuch w porównaniu do nich za mały. Lekarka powiedziała, że to może być hipotrofia. Jutro idę z wynikiem usg do mojej gin i się okaże co dalej :( martwie się już...i obwiniam, że to przez stres, leki i brak apetytu.
 
No okazało się, że mała ma za mały brzuszek jak na ten tydzień. Główka i reszta ok, brzuch w porównaniu do nich za mały. Lekarka powiedziała, że to może być hipotrofia. Jutro idę z wynikiem usg do mojej gin i się okaże co dalej :( martwie się już...i obwiniam, że to przez stres, leki i brak apetytu.
Nie przejmuj się na zapas. Ja jem mało. Nie przybieram. A dziecko z wymiarami o tydzień do przodu.
Mam potwierdzonego synka na 100%
 
reklama
Dziewczyny ja dziś czuje się fatalnie. Jestem tak poddenerwowana, że szok. Wszystko i wszyscy mnie wkurzają. Serce wali jak oszalałe...masakra jakas. W poniedziałek znów wizyta u gina i znów nakręcam się ciśnieniem....
Ja tez dzis slaby dzien, jakies mdlosci mam, nie moge jesc, zdenerwowana, niewiadomo czym...
 
Do góry