reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
nie biorę nic. W ciąży brałam sertralinę aż do porodu. Po porodzie odstawiłam całkowicie
Czy z dzieckiem było wszystko ok? Dużo się mówi że w 3 trymestrze trzeba przerwać leczenie bo po porodzie syndrom odstawienia u dziecka występuje, czyli duszności itp.
Idstawilas leki bo chciałaś karmić piersią?
 
Czy z dzieckiem było wszystko ok? Dużo się mówi że w 3 trymestrze trzeba przerwać leczenie bo po porodzie syndrom odstawienia u dziecka występuje, czyli duszności itp.
Idstawilas leki bo chciałaś karmić piersią?
Hmmm chyba wszystko zalezy od dawki leku, ponieważ na sertraline można karmić piersią
 
Mysle, zwle przy atakach paniki itp to cesarka pod pelna narkoza jest najlepszym rozwiazaniem. Jak uspia to sie nie ma zadnych objawow typu podwyzszone tetno, cisnienie... Przeciez to pod wplywem nerwow jest.
 
niekoniecznie.... u mnie wszyscy wiedzieli o tachykardii a i tak miałam normalne znieczulenie. A tętno podczas cc miałam 170 ;)



czemu niektórzy lekarze upierają się na to odstawanie przed porodem? To jest przecież bez sensu
Leki mają być odstawione przed porodem, aby do minimum zniwelować u noworodka zespół odstawienny.
 
Ale są tu kobiety które cierpią na ataki paniki ale miały normalnie cesarke ? I jak to potem wygląda bo podobno trzeba długo leżeć i bije się że wtedy będę miała jakąś panikę A wstać nie można:/
 
reklama
Ale są tu kobiety które cierpią na ataki paniki ale miały normalnie cesarke ? I jak to potem wygląda bo podobno trzeba długo leżeć i bije się że wtedy będę miała jakąś panikę A wstać nie można:/
Normalnie cesarke wiec w kregoslup ? Ja mialam narkoze. Po tym bylam tak senna i szczesliwa, ze juz po, ze nie mialam glowy do paniki.
 
Do góry