reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

@Reese cudny ten Twój Konrad! ❤
Jak ten czas mija...szkoda że ta okropna ciąża tak się dłużyła...

U mnie i Hani wszystko dobrze, za tydzień nam stuknie 8 miesięcy! Pięknie rośnie, karmię piersią i biorę cały czas sertralinę 100mg tylko że w dwóch dawkach.
Nie jest idealnie, ale bez porównania do tego co było :)
@liczba Twoja Mała też słodka! I pięknie rośnie!
Zaglądam coraz rzadziej, mam wrażenie że na nic nie mam czasu! Doba za krótka!
Miło że u Was w porzadku a maluszki zdrowe!
3mam kciuki za wszystkie dziewczyny w ciąży które męczą się tak jak w tamtym roku my :(
Dacie radę, jesteście mega super hiper silne! I warto! Na końcu czeka wspaniała nagroda! ❤
Brałam sertralinę od 14tc do końca. I teraz przy karmieniu też. Pod opieka psychiatry. Wszystko jest dobrze, Hanka zdrowa i łobuzuje na maxa.

Ściskam, tulę i mocno 3mam kciuki! Za Was wszystkie!
Pozdrowienia od żarłocznej Zobacz załącznik 1020852Zobacz załącznik 1020852Hanuli
Jaka fajna!!! :)
Ja cały czas się biję z myślami, ginekolog od samego początku zapisywał mi relanium, które biorę do teraz + sertralina (25mg). Boję się, że jak odstawię Relanium, to zaczną się problemy z macicą... W ogóle się boję konsekwencji brania tych leków, szczególnie Relanium od samego początku. Dobrze, że jutro mam wizytę u psychiatry, może mnie trochę podbuduje...
 
reklama
@Reese cudny ten Twój Konrad! ❤
Jak ten czas mija...szkoda że ta okropna ciąża tak się dłużyła...

U mnie i Hani wszystko dobrze, za tydzień nam stuknie 8 miesięcy! Pięknie rośnie, karmię piersią i biorę cały czas sertralinę 100mg tylko że w dwóch dawkach.
Nie jest idealnie, ale bez porównania do tego co było :)
@liczba Twoja Mała też słodka! I pięknie rośnie!
Zaglądam coraz rzadziej, mam wrażenie że na nic nie mam czasu! Doba za krótka!
Miło że u Was w porzadku a maluszki zdrowe!
3mam kciuki za wszystkie dziewczyny w ciąży które męczą się tak jak w tamtym roku my :(
Dacie radę, jesteście mega super hiper silne! I warto! Na końcu czeka wspaniała nagroda! ❤
Brałam sertralinę od 14tc do końca. I teraz przy karmieniu też. Pod opieka psychiatry. Wszystko jest dobrze, Hanka zdrowa i łobuzuje na maxa.

Ściskam, tulę i mocno 3mam kciuki! Za Was wszystkie!
Pozdrowienia od żarłocznej Zobacz załącznik 1020852Zobacz załącznik 1020852Hanuli

jesteśmy najlepszym przykładem że sertralina jest bezpieczna :)

Hania cudna, widać że łobuz hahaha

Z dobą mam to samo....czasem nawet nie mam kiedy zjeść ale co zrobić, łobuziak na 1 miejscu
Ja już zapomniałam praktycznie o ciąży, tzn pamiętam ten koszmar ale to już za mną więc nie roztrząsam bo po co jak teraz jest naprawdę dobrze, nie idealnie ale bardzo w porządku.
My też już jemy warzywka, wcina elegancko.
Pozdrawiamy (proszę się nie śmiać z fryzury hehehe)
70185472_10214808897957399_3385303990190211072_o.jpg
 
Jaka fajna!!! :)
Ja cały czas się biję z myślami, ginekolog od samego początku zapisywał mi relanium, które biorę do teraz + sertralina (25mg). Boję się, że jak odstawię Relanium, to zaczną się problemy z macicą... W ogóle się boję konsekwencji brania tych leków, szczególnie Relanium od samego początku. Dobrze, że jutro mam wizytę u psychiatry, może mnie trochę podbuduje...

generalnie jest tak, że relanium to benzo i psychiatra powie Ci, że absolutnie nie wolno tego brać, zwłaszcza, że uzależnia. Ale z kolei ginekolodzy podają je ciężarnym i to bardzo często, zwłaszcza na oddziałach patologii ciąży bo własnie uspokaja akcje skurczową macicy itd. Myślę, że skoro tyle kobiet to brało i bierze to lek nie powoduje żadnych wad u dzieci
Ja się tylko zastanawiam co z uzależnieniem bo to w tych lekach najbardziej mnie przeraża
 
generalnie jest tak, że relanium to benzo i psychiatra powie Ci, że absolutnie nie wolno tego brać, zwłaszcza, że uzależnia. Ale z kolei ginekolodzy podają je ciężarnym i to bardzo często, zwłaszcza na oddziałach patologii ciąży bo własnie uspokaja akcje skurczową macicy itd. Myślę, że skoro tyle kobiet to brało i bierze to lek nie powoduje żadnych wad u dzieci
Ja się tylko zastanawiam co z uzależnieniem bo to w tych lekach najbardziej mnie przeraża
Właśnie psychiatra kontynuowała ze względu na to, że miałam takie skoki ciśnienia na tle nerwowym... I z ginekologiem i kardiologiem to było ustalane... :( Już sama nie wiem.
Jeszcze doszły mi drżenia....w pochwie :/. Tego jeszcze nie grali, byłam z tym u lekarza w piątek, wszystko było ok, ale jest to mega denerwujące :(
 
Ale słodkie te Wasze maleństwa! Sama chciałabym mieć już swoją córeczkę przy sobie! A tu jeszcze tyle czasu, bo termin na początek lutego mam...
 
Ja po wizycie... Od jutra mam brać całą tabletkę (50mg). Boję się skutków ubocznych... Ale ta dawka niestety nie działa. Uwielbiam moją panią doktor za to, że mnie tak podbudowuje, mówi o innych kobietach, które miały jeszcze gorszą sytuację i wszystko jest ok... Strach jednak pozostanie do końca...
 
Dziewczyny czy ktoś słyszał o podobnej historii i nie była tragiczna?? testy od 5 6 tygodnia były intensywne a dziś dla zartu zrobiłam test jest 10 Tc a test blady jestem załamana usg w 8 Tc było ok nie rozumiem nic z tego po co ja to robiłam. Lekarz za tydzień dopiero :(((((
 
Ja po wizycie... Od jutra mam brać całą tabletkę (50mg). Boję się skutków ubocznych... Ale ta dawka niestety nie działa. Uwielbiam moją panią doktor za to, że mnie tak podbudowuje, mówi o innych kobietach, które miały jeszcze gorszą sytuację i wszystko jest ok... Strach jednak pozostanie do końca...
Ale masz brać cała tabletkę czy dwa razy polowke? Bo mi moją psychiatra powiedziała że jak nie będzie poprawy to połówkę tabletki rano i wieczorem. A normalnie połówkę rano.
 
Ja po wizycie... Od jutra mam brać całą tabletkę (50mg). Boję się skutków ubocznych... Ale ta dawka niestety nie działa. Uwielbiam moją panią doktor za to, że mnie tak podbudowuje, mówi o innych kobietach, które miały jeszcze gorszą sytuację i wszystko jest ok... Strach jednak pozostanie do końca...
Super, że masz wsparcie u lekarza prowadzącego. 50 mg to też mała dawka, bo to 1/4 maksymalnej. Możesz napisać co mówił Ci lekarz? Takie historie zawsze podnoszą na duchu :)
 
reklama
Do góry