reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja mam na 30.08 wedlug USG a 1.09 z om. Leki mam codziennie, do tego męczą mnie skurcxe, nie mam siły na nic..
No ja tez nie mam sily wstaje juz zmeczona , nocka z przerywanym snem praktycznie cale dnie leze i przeraza mnie porod w takim stanie jakim jestem czyli z ciaglymi lękami i totalnym zmeczeniem organizmu....ojjjjj dziewczyny jak to bedzie?????
 
Witajcie! zaglądam tu czasem ale widzę, że coraz ciszej i coraz puściej. Moze to dobrze, może kobiet z takimi problemami jest coraz mniej. U mnie źle, bardzo źle :( strasznie mi się nasiliło jelito drażliwe, jak się wczytuję to myślę coraz częściej ze mam nawet SIBO a nie "tylko" jelito drażliwe. Czasem mam takie bóle, takie wzdęcia w brzuchu że mam wrażenie, że się przekręcę :( Nic nie pomaga, boję się już jeść cokolwiek choc i tak moja dieta jest już bardzo okrojona. Za półtora tygodnia mam wizytę u gastroenterologa ale wiem , że i tak w ciąży pewnie nic nie zdecyduje sie mi przepisac. Na SIBO trzeba zrobic test wydychania gazów a potem sie leczy antybiotykami wiec teraz to tez pewnie niemozliwe :( Czuję się jakbym z każdej strony wpadał na ściane. Dosłownie czuję jak te gazy w moich jelitach wpływaja na mój mózg, jak mnie otumaniaja i wpedzaja w jakas depresje i nie jest to nic wymyslonego bo czytałam i tak sie dzieje naprawde. Czuje sie naj w pulapce bez wyjscia a najgorsze jest to ze mam wrazenie jakbym wpadała w jakas depresje, czyli jedn z rzeczy których bałam sie najbardziej, zeby w ciazy nerwica dodatkowo nie przeszła mi w depresje. Jestem smutna, zawieszona , nic mi sie nie chce, unikam wyjsc i towarzystwa. Jest mi źle :(
 
Mnie niestety dopadł lęk o zator boje się :( ginekolog mnie uspokoił ale ja dalej się boje. Biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe z powodu złamania nogi
 
Ja biorę od początku. Byłam w środę u psychiatry i powiedziała że asertin jest najbezpieczniejszym lekiem w ciąży
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa .biorę sertralinę o kilku miesięcy-wcześniej paroksetynę.kilka dni temu test pozytywny. Spróbowałam odstawić lek -bralam 25 mg .noc dziś juz gorsza była. Nie wiem czy nie wrócić ale chyba poczekam chwilkę jeszcze. Cieszę się że jest tutaj taka grupa .ja jeszcze u lek nie bylam ,nikt nic nie wie poza mężem. Czy wasi lekarze faktycznie te pół dawki dopuszczają jako bezpieczny nawet od początku?
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa .biorę sertralinę o kilku miesięcy-wcześniej paroksetynę.kilka dni temu test pozytywny. Spróbowałam odstawić lek -bralam 25 mg .noc dziś juz gorsza była. Nie wiem czy nie wrócić ale chyba poczekam chwilkę jeszcze. Cieszę się że jest tutaj taka grupa .ja jeszcze u lek nie bylam ,nikt nic nie wie poza mężem. Czy wasi lekarze faktycznie te pół dawki dopuszczają jako bezpieczny nawet od początku?
Hej witamy no ja przed ciaza bralam paroksetyne jak powoedzialam.sie ze jestem.w ciazy to odstawilam.z dnia na dzien...i meczylal sie do 5miesiaca bez lekow w 5 zaczelam.brac sertr s line Asertin niestety wogole na mnie nie b podzialal wiec mecze sie z lękami do dzis a to juz poczatek 9 miesiaca i odstawiam powoli Asertin i nie wiem co dalej...
 
Do góry