reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Dziś kiepsko... ogólnie piątki mam takie depresyjne:(

Myślicie, że Luteina może powodować wzmożone lęki, depresje? Biore 4x100mg
Od 3mcy jestem bez leków na nerwice...
Ja też biorę luteine. Gdzieś słyszałam że tak może być. Ja na razie lęków nie mam. Czy ktoś jest podobnie Jak Ja zaczynam 16 tydzień?;) w poniedziałek muszę iść do kardiologa zalecenie gin. I obmyslam jak tu zrobić żeby się nie stresować.
 
Dziś kiepsko... ogólnie piątki mam takie depresyjne:(

Myślicie, że Luteina może powodować wzmożone lęki, depresje? Biore 4x100mg
Od 3mcy jestem bez leków na nerwice...

U mnie też kiepsko... ogólnie już jestem zmęczona tym wszystkim na maxa.
Martwię się o małą cały czas i nie dociera do mnie że wszystko może być ok.
W dodatku rodzina i znajomi z Polski nie pomagają swoimi głupimi komentarzami ... w UK inaczej prowadzi się ciążę, bardziej jest traktowana jak cos naturalnego. Ja jestem non stop bombardowana pytaniami z PL o to jaka waga dziecka, czy rośnie, czy się rusza, czy jest w normach... w UK na żadnym usg nie podawali mi wagi i normalnie bym to przyjęłą lepiej, ale ludzie mnie wciąż stresują. Ja z kolei każde pytanie odbieram jak atak i jakby ktos chcial mi udowodnić że coś z dzieckiem jest nie tak. W pracy też dużo roboty więc to nie pomaga...
No ale kontynuuje terapię i staram się jakoś dociągnąć do końca.
 
U mnie słabo, stany lękowe się nasilają myślałam że mi przejedzie ale niestety nie, stałam się niecierpliwa i chciałabym żeby ta ciąża się już skończyła, ten stan wzmaga moje podenerwowanie i lęk, nie wiem co robić, lekarza mam na środę mam nadzieję że mi coś przepisze bo nie dam rady tak jeszcze żyć 8 miesięcy
 
U mnie słabo, stany lękowe się nasilają myślałam że mi przejedzie ale niestety nie, stałam się niecierpliwa i chciałabym żeby ta ciąża się już skończyła, ten stan wzmaga moje podenerwowanie i lęk, nie wiem co robić, lekarza mam na środę mam nadzieję że mi coś przepisze bo nie dam rady tak jeszcze żyć 8 miesięcy
Współczuję. Trzymaj się. Daj znać czy coś dostałaś
 
U mnie słabo, stany lękowe się nasilają myślałam że mi przejedzie ale niestety nie, stałam się niecierpliwa i chciałabym żeby ta ciąża się już skończyła, ten stan wzmaga moje podenerwowanie i lęk, nie wiem co robić, lekarza mam na środę mam nadzieję że mi coś przepisze bo nie dam rady tak jeszcze żyć 8 miesięcy

byłam na wizycie na razie będę chodziła ma terapię , ja i ginekolog stwierdziliśmy że pomyślimy o lekach jak już dziecko będzie w pełni ukształtowane i leki psychotropowe nie wpłyną już tak na rozwój ja 8 tygodniu ciąży
 
reklama
Do góry