reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z Śląskiego

reklama
reklama
Hej chciałabym porozmawiac z Wami otoz mam problem jestem w 5 tyg ciąży staralismy sie z partnerem o dziecko 2 miesiace udalo się jednak teraz moj partner od tak sobie zmienil zdanie on nie chce dziecko on sie boi nie poradzimy sobie mówi podalo tez wiele gorszych slow nie wiem czy sie wystraszyl czy co sie stało ale wczoraj zaproponowal mi aborcje .Gdy mu powiedzialam ze nie zrobię tego powiedział zebym sie dobrze zastanowila nad tym bo jest wirus ze cos mi sie moze stac (mam nerwice lekowa) i w ten sposob mnie straszy zeby osiagnac swoj cel.Bardzo sie pomylilam co do niego jestesmy razem 8 lat nie jestesmy gowaniarzami ja mam 25 on 32.Bardzo sie boję wszystkiego wrocilabym do rodziny ale co ja powiem ze chcial a teraz nie chce...od kilku dni zyje w stresie boje sie co będzie.Dodam ze oboje mamy prace on lepsza oczywiście.
Popadam w depresję .co byście zrobily na moimi miejscu.
Jestem z Okolic katowic
 
Do góry