reklama

Ciężarówki ze Śląska

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez moniat84, 5 Sierpień 2009.

1. moniat84

moniat84 Fanka BB :)

Witam!
    Myślę, że taki wątek się przyda. Często potrzebujemy informacji o lekarzach i szpitalach z regionu. Fajnie byłoby poplotkować z kimś z bliska, kto znajduje się w podobnej sytuacji :-D. Dam znać na innych podforach, że założyłam taki wątek, może się rozkręci:-)

2. niunia90

niunia90 Fanka BB :)

ja jestem ze Slaska wiec sie dopisze:) ...

3. reklama
  4. don_pedro

don_pedro Fan(ka)

Tez sie dopisze,choc mieszkam w Niemczech ale sentyment do Katowic i Piekar Sl.pozostal.....:-)

5. moniat84

Mam nadzieję, że będzie nas więcej, fajnie pogadać z kimś z regionu. Ja dopiero jestem w 8 tygodniu, także trzymajcie kciuki by fasolka dotrwała:-). Termin mam na koniec marca

6. nemesis666

nemesis666 Fanka BB :)

i ja też się zgłaszam do bazy :)

7. moniat84

Widzę, że jesteś z Rudy, ja ze Świętochłowic. Wiesz już w jakim szpitalu będziesz rodzić?

8. nemesis666

nemesis666 Fanka BB :)

moniat84 wszystko w sumie zależy od sytuacji. mieszkam na nowym bytomiu i logicznie rzecz biorąc prędzej mi na świętochłowice niż godulę, ale jeśli mi chlapną z nienacka wody płodowe to wtedy tylko karetka mnie może zawinąć więc pewnie na godulę pojadę. ale szczerze wszystko jedno :) byle sie dzieciaczek zdrowy urodził :)

Ostatnia edycja: 5 Sierpień 2009
  9. Sowinka

Sowinka Mamusia Zółwików :o)

Cześć dziewczyny:-) ja jestem z Gliwic, a obecnie mieszkam w Pilchowicach (bardzo blisko Knurowa) i tam też mam zamiar rodzić, bo już w tym szpitalu leżałam i jest nawet ok:-D a kuzynka tam rodziła dwójkę dzieci i też nie narzekała:tak:

10. reklama
  11. AbEjA

AbEjA Mamy styczniowe 2007

a ja jestem gliwiczanką z urodzenia, obecnie mieszkam w Mysłowicach :-) Będę rodzić w Katowicach w szpitalu na Łubinowej
    http://www.narodziny.com.pl
    To moja druga ciąża, w domu mam już 2,5 letnią rozrabiarę Zuzannę, która czeka na siostrzyczkę :-)

12. helcia81

helcia81 Fanka BB :)

Cześć dziewczyny! Tez się do Was dopisuję:-):-):-) Fajny pomysł z tym nowym forum:-) Mieszkam w Katowicach, termin porodu mam na 16.12. Chyba będę rodzić w CSK na Ligocie, ale jeszcze się do końca nie zdecydowałam. Pozdrawiam serdecznie;-)

Poleć forum