reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężkie warunki pracy a l4

fo3y

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Sierpień 2017
Postów
36
Cześć dziewczyny potrzebuję porady - jestem w 10 tygodniu ciąży i pracuję niby w biurze ale jest to biuro na środku hali produkcyjnej więc brak dostępu do światła okna na maszyny i wszędzie pyły i oleje. co do mojego samopoczucia to jeszcze daję radę choć nie ukrywam że mdłości senność a ostatnio też i zawroty głowy. zastanawiam się czy nie zapytać lekarza czy to są wskazania do zwolnienia jak to było w waszym przypadku?
ps. obawiam się że jeśli pójdę teraz na zwolnienie to nie mam powrotu do pracy bo 4 miesiące temu wróciłam z macierzyńskiego.
ps2. W pierwszej ciąży pracowałam dłużej ale miałam inne pomieszczenie gdzie warunki były lepsze - poza tym zwolnienie było na rwę kulszową która uniemożliwiała mi poruszanie więc to był miesiąc praktycznie w łóżku .
 
reklama
Powiedz se jesteś w ciąży, szef ma obowiązek zapewnić Ci lepsze i lżejsze warunki pracy oraz dostosować obowiązki do twojej możliwości.
 
Dokładnie myślę tak jak popredniczka. Zdrowie maleństwa jest najważniejsze. A jak nie to l4. Nic nie zrobisz.
 
Jak powiem że jestem w ciąży to pewnie poszukają powodu żeby mnie zwolnić. to przeniesienie to już była "nagroda" za macierzyńskie- pewnie i tak powiedzą że nie ma miejsca
 
Do góry