reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

Agucha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Maj 2005
Postów
822
Miasto
Kraków
Dziewczyny, wiem, że jeszcze jest wcześnie, ale pewnie część z Was już zastanawiała się nad wyborem imienia/imion dla Dziecka?

Czy w kolejnych ciążach nie powinno być prościej? Macie już dość przeglądania Internetu w poszukiwaniach imion czy jesteście od początku pewne swojego wyboru? I czy Tatusiowie pomagają, czy raczej przeszkadzają?

Zapraszam do podzielenia się pomysłami, bo zostało już niewiele czasu ;-)
 
reklama
My to poprzednim razem wybralismy jedno i tak zostalo.. bez dyskusji, bo i mi i mezowi pasowalo:-)
A teraz NIC nagle mi nie podchodzi :-\
 
Hmm u mnie było tak, że imię nagle samo w trakcie ciąży się znajdowało.. Z czasem, gdy i do brzuszka się tak mówiło to się samo przyjęło. Przy dwójce dzieci się to sprawdziło, chociaż cora miała być Martyna Judyta a jak jyz się urodziła okazało się, że bedzie Judyta Martyna. Z synem było tak samo..obojgu spodobało nam się Dexter Mason, tak do niego mówiliśmy i gdy zobaczyliśmy go już na świecie, wiedzieliśmy, że to jest Dexter i drugie imię to Mason. Czuliśmy to. U nas nigdy nie było sporów o imię.
Ale temat imion jest ciężki..póki co jeszcze nie myślę, to nie czas a później samo wyjdzie.
 
O matko my juz w ogole nie :) w pierwszej ciazy wiedziałam od razu ze jak syn to Nikodem na szczęście mężowi tez po chwili sie spodobało , kiedyś marzyłam o córce Donacie ale maz niedopuszcza tej myśli , teraz cos marudzi ze ja wybrałam dla syna to on wybierze drugie ... Zobaczymy jak bedzie na razie czas wiedzieć kto tam w brzusiu mieszka :)
 
Ja imiona mam ale przy pierwszej corce tez.miala wybrana Gabrysię a potem wyszła Nina: -) teraz nie wiem kto moj brzuch zamieszkuje :-) dla dziewczynek mam mnostwo pomyslow jesli jednak to chłopiec to cos wpadnie pewnie: -)
 
Ja na razie myślę o Jasiu i Lenie się przeraża mnie to, ze Lena jest najczęściej wybieranym imieniem w zeszłym roku :/ poprzednia córę tez nazwalam najpopularniejszym i potem zalowalam... Kaja mi się jeszcze podoba...
 
reklama
Do góry