reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

Temat na forum 'Listopadowe mamy 2016' rozpoczęty przez Agucha, 31 Marzec 2016.

1. Agucha

Agucha Fanka BB :)

Dziewczyny, wiem, że jeszcze jest wcześnie, ale pewnie część z Was już zastanawiała się nad wyborem imienia/imion dla Dziecka?

Czy w kolejnych ciążach nie powinno być prościej? Macie już dość przeglądania Internetu w poszukiwaniach imion czy jesteście od początku pewne swojego wyboru? I czy Tatusiowie pomagają, czy raczej przeszkadzają?

Zapraszam do podzielenia się pomysłami, bo zostało już niewiele czasu ;-)

2. Keejti-93

Keejti-93 Fanka BB :)

Haha u mnie przeszkadza ;p

3. reklama
  4. aob66

aob66 Moderatorka Członek załogi

My to poprzednim razem wybralismy jedno i tak zostalo.. bez dyskusji, bo i mi i mezowi pasowalo:-)
    A teraz NIC nagle mi nie podchodzi :-\

5. LILITH

LILITH Moderator

Hmm u mnie było tak, że imię nagle samo w trakcie ciąży się znajdowało.. Z czasem, gdy i do brzuszka się tak mówiło to się samo przyjęło. Przy dwójce dzieci się to sprawdziło, chociaż cora miała być Martyna Judyta a jak jyz się urodziła okazało się, że bedzie Judyta Martyna. Z synem było tak samo..obojgu spodobało nam się Dexter Mason, tak do niego mówiliśmy i gdy zobaczyliśmy go już na świecie, wiedzieliśmy, że to jest Dexter i drugie imię to Mason. Czuliśmy to. U nas nigdy nie było sporów o imię.
    Ale temat imion jest ciężki..póki co jeszcze nie myślę, to nie czas a później samo wyjdzie.

6. EM Ka

EM Ka Fanka BB :)

O matko my juz w ogole nie :) w pierwszej ciazy wiedziałam od razu ze jak syn to Nikodem na szczęście mężowi tez po chwili sie spodobało , kiedyś marzyłam o córce Donacie ale maz niedopuszcza tej myśli , teraz cos marudzi ze ja wybrałam dla syna to on wybierze drugie ... Zobaczymy jak bedzie na razie czas wiedzieć kto tam w brzusiu mieszka :)

7. mietówka33

mietówka33 Fanka BB :)

Ja imiona mam ale przy pierwszej corce tez.miala wybrana Gabrysię a potem wyszła Nina: -) teraz nie wiem kto moj brzuch zamieszkuje :-) dla dziewczynek mam mnostwo pomyslow jesli jednak to chłopiec to cos wpadnie pewnie: -)

8. EM Ka

To podajcie swoje propozycje moze tez cos znajdę fajnego :)

9. Agucha

Ja na razie myślę o Jasiu i Lenie się przeraża mnie to, ze Lena jest najczęściej wybieranym imieniem w zeszłym roku :/ poprzednia córę tez nazwalam najpopularniejszym i potem zalowalam... Kaja mi się jeszcze podoba...

10. reklama
  11. EM Ka

Znam i Jasia i Lenkę :)

Ja: Jak byś miał dziewczynkę to jaka byś chciał ?
    Maz : Ładną.

Padłam

12. Agucha

Em Ka haha :) to wiele wyjasnia

Poleć forum