reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

reklama
U nas chłopiec to bedzie Oskar to juz uzgodnione a co do dziewczynki to nie mamy pojecia nic a nic :p

Przy Kornelii byla jeszcze Gabrysia i Laura ale Laura nie pasuje d nazwiska wychodzi mniej wiecej Jola Lojalna :p a Gabryska sie tylko z kabaretem mojemy mężowi kojarzyło :p
 
My przy pierwszym dziecku nie mieliśmy problemu z wybraniem imienia. Córka - Roksana, syn Ksawery i urodziła się córka to ma na imię Roksana a teraz jeszcze nic nie myślimy nad imieniem bo za wcześnie póki co czekamy na wizytę potwierdzającą ciążę :-)
 
Mam corke Nine .
Teraz jeszcze nie wiem jaka płeć malucha będzie ale dla dziewczynki mam mnostwo pomysłów: Laura, Kaja, Karina, Lidia, Basia, Dorota, Iga lub Ida, Hania tez pięknie.
Jesli bedzie chłopiec to tylko Adaś i Krzys mi do glowy przychodzi
 
Netta sie jeszcze nie spotkalam ale pięknie takie jak Lotta romantyczne.. Szkoda ze maz sie nie zgadza jednak sa to imiona dość egzotyczne jak na Polske chociaz Dzesik, Brajanow i Brandonow mamy wiele a wydawalo sie egzotyczne kiedyś: -)
 
Mi i mojemu dla chłopca podobają się dwa na szczęście takie same Nikodem i Gabriel gorzej dla dziewczynki mi się podoba Laura, Łucja ale zobaczymy co to wyjdzie ;)
 
reklama
Do góry