reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

Joasia - mi też Ksawery się bardzo podoba :) Ja nie wiem czemu tym razem mamy taki probelmz wyborem, chyba z uwagi na moje zafiksowanie na Fabiana właśnie.. Poprzednio nawet jak nie mieliśmy pomysłu, to kwestia zawężania wyboru i trafialiśmy "akuratnie" - stąd Kinga i Sylwia. A tu każdy wybór nie leży ani mi ani mężowi.. nawet jak coś wspólnie "wybierzemy" to nadal "to nie to" - i ja uparcie do Fabcia wracam ;)

Franek też śliczne, ale Franciszków, Stasiów itd teraz dużo a ja nie lubię często powtarzających się imion :(

Aleksander - skrót Olek mi osobiście nie bardzo się podoba, ale słyszałam ostatnio skracanie "Alek" - i to już dla mnie fajnie brzmi :)
 
reklama
To może akurat stanie u nas na tym Ksawerym. Śmiałam do męża że będziemy zdrabniać Xavi (jak ten piłkarz). On by chciał też Leo po Messim (ale Leon nie)

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
No mnie się ten skrót Olek, Olo nie podoba, ale właśnie Alek czy Aleks to już ładnie. A sama już nie wiem. Tak długo miał być Szymek i nagle wypadł z obiegu...

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Terminy nadciągają to i widzę że temat imion wrócił :)

U nas w rodzinie był Ksawery ale tylko przez dwa miesiące, mojej siostrze ciotecznej się imię odwidziało i zmienili na Bruno. I jest Bruno, to nic że większość wolała Ksawerego :p ich wybór.

Izabela, czy Olga, Aleksandra bardzo ładnie. Danusia mi się osobiście nie bardzo podoba, kojarzy mi sie tylko z Wałęsową :p i Danuta to takie poważne imię.

Mi się Lidia bardzo podoba, tak miała na imię moja babcia, ale dla mojego męża nie do zaakceptowania.

Karola, Szymon bardzo ładnie to był jeden z moich typów obok Marcela i Filipa.
 
Faktycznie Olek to jest łobuzarskie imię, wystarczy jak spojrzę na swojego młodszego braciszka :-) Łobuz i zaczepnik nie z tej ziemi.
Danusia mi sie podoba:-) Nie pomyślałam o tym imieniu wczesniej- może na drugie tak dam...
Lidia dla mnie to koszmarne imie ale z tego tytułu że pracowałam z otyłą wredna jedzą o tym imieniu i niestety nie do przyjecia dla mnie :-)
Ksawery ładnie i orygunalnie tylko jakos tak ciężko mi zdrobnić.
A może Sylwester? :p Mamusie syneczkow co sadzicie?
 
Uff jak dobrze ze u nas wybrane ;)
Ja mialam kolegów w gimnazjum Alka i Olka - Aleksander i Olgierd
Danusia fajnie choc osobiscie starych imion nie lubie.
Rita mi się kojarzy z taką z rogami z Power Rangers heheh
U nas gdyby był syn to pewnie Igor lub Maurycy albo Miłosz.
A dla dziewczynki jeszcze Matylda i Małgosia, Alicja mi sie podobaja. Prawda taka ze jakie by nie bylo to rodzicom ma sie podobac przede wszystkim a nie calemu swiatu

Jestem w 37. tygodniu ciąży <3
 
reklama
To u nas moimi typami był Tymuś, Leoś , Antek, maz proponował Szymona, Sebe ale Szymon mi sie bardzo złe kojarzy a Seba to taka moja miłość z młodzieńczych lat wiec odpadło w końcu wspólnym typem był Leoś ale Leon nam sie nie podobało ... maz odrzucil Antka wiec forsowałam Tymka i prsyzwyczwjalismy sie do Leona , maz na porodówkę jak dotarł to mowi : rodzimy Antosia :) wiec został Antoś :)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry