reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężkie wybory - imię dla Dziecka

Iza widzę że w weekend dużo rzeczy zalatwiliscie [emoji6]

Jestem w trakcie 31 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 
reklama
Iza Krzyś ładne imię, mi się kojarzy z chlopcem z Kubusia Puchatka :) ale rozumiem rozczarowanie ze to jednak nie Dawid.. ;)
 
O! Widzę, że mój synek nie będzie jedynym Krzysiem. Przyznam, że to imię jakoś do mnie nie przemawiało ale mojemu mężowi tak zależy żeby synek nosił imię po nim, że nie mam sumienia odmówić. U nich w rodzinie jakoś tak było, że jeden z synów nosił imię swojego ojca. Wszyscy już mówią do brzuszka mały Krzyś, a mnie jest ciężko się przełamać i zawsze jakoś tak omijam i mówię syneczku, maleństwo, groszeczku byle nie Krzysztof bo gdzieś mi to więźnie w gardle.
 
Mnie sie bardzo Krzyś podoba, ale mężowi nie.
Coś mi sie zdaje, że będzie pierwszy wybór czyli Oliwier. Zuzia Oliwią nie została, ale Junior chyba Oliwierem jednak będzie.

Jestem w 33 tygodniu ciąży
 
Joasia Oliwier to mi się kojarzy z takim mega "żywym" dzieckiem którego wszędzie pełno i nigdy nie ma dość zabawy :)
 
Milką tak myśląc to z autopsji bym powiedziała to samo o Nikosiu , choc to bardziej chodzi o temperament niz imie :p


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Em ka znam jednego Nikosia ma dopiero 4 miesiące ale mama jego mówi że charakter to ma i raczej nie da sobie wejść na głowę ;)

Znów czytałam o imieniu Igor że niby spokojne dzieci, wręcz trochę felgmatyczne, i poznałam ostatnio jednego i nic z tego opisu do niego nie pasuje :D uparty, zadziorny, uroczy, taki mały bajerant :D
 
Karosznurek mój mąż jak patrzy w tv to też reszta świata dla niego nie istnieje :D albo jak je, to mu się mózg wyłącza [emoji23] i wiecznie sa sytuację ze zacząć coś robić ale mu się przypomniało coś innego tamto zostawił i wziął się za następne [emoji28] a tak ogólnie to zachowuje się raczej normalnie :D
 
reklama
Znałam jednego Igora i tak roztrzepanwgo i niezorganizowanego gościa jak on więcej nie poznałam :) a meza tez mam Piotra i mój były był tez Piotr dobre ale trudne chłopaki :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry